Coaching - Budowanie pewności siebie

Oferta, dzięki której poznasz, polubisz siebie, nazwiesz swoje atuty i mocne strony, na bazie których będziemy budować Twoją pewność siebie, akceptację, poczucie własnej wartości oraz weźmiesz pełną odpowiedzialność za stery swojego życia. 

Coaching - Trening pewności siebie dla kobiet

Trening, który  pozwoli odkryć i wzmocnić pewność siebie oraz wygłuszyć Twojego wewnętrznego krytyka.  Dzięki czemu, poczujesz się kobietą spełnioną – za życia. Kobietą, która chce odnosić sukcesy,  pozostać sobą i stać za sobą, w prawdzie. 

Coaching - Zmiany

W cochingu zmiany wraz z trenerem zbudujesz cały proces przejścia z punktu A, w którym wygrywa frustracja  do punktu B, gdzie króluje sukces, z planem, z budowaniem odwagi i pewności siebie. Jesteś osobą, która jest gotowa na wprowadzenie istotnych zmian w swoim życiu, ale brakuje Ci odwagi, pewności siebie?

Energoterapia - Transformacja osobista i duchowa

Energoterapia pozwoli  poczuć spełnienie w związku albo przyciągnąć idealnego dla siebie partnera, nawiązać głębszą więź z dzieckiem, dogadać się ze współpracownikami, wykorzystać swój potencjał w kreowaniu bogactwa i zbudować silny biznesowy fundament.

Hipnoterapia - Świadoma

Dzięki hipnoterapii świadomej szybko odnajdziesz źródło swoich dolegliwości somatycznych, źródło swoich lęków, przepracujesz je oraz  nastawisz swoje myśli ku lepszej, optymistycznej przyszłości, gdzie doskonale będziesz radzić sobie z emocjami.

Jogalates

Dzięki hipnoterapii świadomej szybko odnajdziesz źródło swoich dolegliwości somatycznych, źródło swoich lęków, przepracujesz je oraz  nastawisz swoje myśli ku lepszej, optymistycznej przyszłości, gdzie doskonale będziesz radzić sobie z emocjami.

Life Coaching

Jest to proces, który bazuje na zmianach w obszarze życia codziennego klienta np. akceptacja i dbanie o siebie, asertywność w działaniu, relacje międzyludzkie, niezależność finansowa, spełnianie marzeń, organizowanie życia z miłości do siebie samego, a nie wymuszonej potrzeby z zewnątrz. 

Mentoring dla kobiet

Pomoże Ci rozwiązywać trudności w związku i odkryć własne potrzeby. Pracujemy w oparciu o wiedzę psychologiczną, stosujemy narzędzia pomocne w pracy z umysłem. Ponadto, ze szczególną uwagą  dbamy o bezpieczeństwo psychiczne i duchowe, aby podejmowane działania były wykonywane z czystą intencją.

Mentoring - Przytul siebie

Rozmowy z indywidualnym zrozumieniem sytuacji i dostosowaniem prowadzenia spotkania do potrzeb klienta. Ważne jest Twoje zadowolenie z życia, Twoje emocje i Twoje szczęście. Tylko w stanie pełnej zgody ze sobą możesz tworzyć szczęśliwą rodzinę, rozwijać siebie i wszystko co masz dookoła.

Terapia manualna - Access Bars

Access Bars to terapia manualna , polegająca  na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, stymulując pozytywną zmianę w mózgu i defragmentując komponenty stresu, myśli i emocji. W rezultacie czujesz się lepiej oraz wzmacnia się poczucie Twojej wartości. 

Trening mentalny dla dorosłych

Access Bars to terapia manualna , polegająca  na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, stymulując pozytywną zmianę w mózgu i defragmentując komponenty stresu, myśli i emocji. W rezultacie czujesz się lepiej oraz wzmacnia się poczucie Twojej wartości. 

Trening mentalny dla dzieci i młodzieży

Trening, dzięki któremu Twoje dziecko określi swoje marzenia, zbuduje pewność siebie, chęć do realizacji pasji  oraz budowania realnych relacji z rówieśnikami, opartych na kontakcie twarzą w twarz, a nie tylko na social mediach.

Wsparcie kryzysowe

Proces rozwoju, dzięki któremu zyskasz rezultaty jakich oczekujesz, umiejętność korzystania z nadarzających się możliwości, poszerzysz perspektywę, zmienisz codzienny schemat, który Ci nie służy, a wszystko w oparciu o partnerstwo i szacunek we współpracy, zaplecze merytoryczne oraz  podążanie za Twoimi potrzebami.

Trening mentalny - budowanie zdrowego stylu życia dla kobiet

Dzięki tym sesjom lepiej zaplanujesz swój dzień, poukładasz, to, co masz na talerzu, przestaniesz zajadać stres, podkręcisz metabolizm i osiągniesz przede wszystkim wewnętrzny spokój, a dodatkowo wymarzoną sylwetkę.

Trening mentalny dla kobiet

Rozpoznasz swoje schematy myślowe, przekonania oraz nawyki, które kierują Twoim życiem i będziesz potrafiła realnie je zmienić. Zadbasz o swój wewnętrzny spokój, a dzięki temu podniesiesz poczucie własnej wartości mając pełną świadomość swoich emocji i myśli, które wpływają na Twoją rzeczywistość.

Sesje poszukiwania siebie - Skrzydła motywacji

Jeśli jesteś na zakręcie w swoim życiu, jeśli nie wiesz, co dalej, jeśli chcesz, żeby ktoś Cię zrozumiał i wysłuchał, pomógł odnaleźć skrzydła, które dawno zgubiłeś, żeby móc dalej lecieć. To te spotkania są dla Ciebie. 

TRENING ODDECHOWY wg. Metody Butejki

erapia Oddechowa wg. Butejki leczy Hiperwentylację czyli nadmierny oddech . Hiperwentylacja jest zbiorem objawów często pozornie niepowiązanych , które mają wpływ na każdą część ciała, każdy organ i każdy układ. Masz lekarstwo pod ręką zacznij Go używać świadomie. Zyskujesz zdrowie fizyczne i psychiczne.