Coaching - Trening pewności siebie dla kobiet

Trening, który pozwoli odkryć i wzmocnić pewność siebie oraz wygłuszyć Twojego wewnętrznego krytyka. Dzięki czemu, poczujesz się kobietą spełnioną – za życia. Kobietą, która chce odnosić sukcesy, pozostać sobą i stać za sobą, w prawdzie.

Jesteś kobietą, która chce odzyskać swoją kobiecą siłę i zbudować zdrową pewność siebie?

Czujesz się zdemotywowana brakiem realizacji realistycznych celów, zaniedbujesz swoje potrzeby, chowasz się za „maskami” w swoich rolach. Odczuwasz wszechogarniające poczucie bycia niewystarczającą, porównujesz się z innymi, zapracowujesz się i nieustannie zbierasz medale „Perfekcyjna” w każdym calu. 

Pragniesz zmiany, słyszysz jednak ten głos Twojego wewnętrznego krytyka, który nieustannie gdera Ci na Twoim ramieniu, że się nie nadajesz, to nie dla Ciebie, jeszcze nie teraz, to nie takie proste. I odkładasz siebie i swoje pragnienia na później. Jesteś niepewnabrakuje Ci wiary we własne siły, odwagi do zmiany i działania. 

A może jesteś pewna siebie, w oczach innych, nie swoich jednak, gdyż zakładasz maskę pewnej siebie kobiety i udajesz inną niż jesteś naprawdę. Taką lepszą, bardziej … Którą z nich jesteś? Ty wiesz, jaka jest prawda i jeśli nadal czytasz skierowane do Ciebie moje słowa, masz już zapewne dość, bo ile można grać w nie swoim teatrze. 

Pragniesz czuć się kobietą spełnioną – za życia. Kobietą, która chce odnosić sukcesy i pozostać sobą, stać za sobą, w prawdzie. Już dość frustracji tym, że realizujesz nie własne, lecz cudze cele. Czas na rozkwit.

Czas pożegnać nieumiejętność stawiania przez Ciebie własnych granic i nieustanną potrzebę udowadniania sobie i światu, że jesteś godna i warta szczęścia. 

Jakby to było, gdybyś potrafiła:

  • wybierać świadomie komu i czemu dajesz swoją uwagę,
  • dostrzegać w sobie to, co widzisz w innych ludziach – potencjał,
  • żyć luksusem dnia dzisiejszego i w zgodzie z własną koncepcją na swoje życie,
  • odczuwać poczucie wewnętrznego spełnienia, 
  • zaprzestać umniejszania  sobie i poczucia bycia niewystarczającą,
  • uwolnić się od demotywującego głosu wewnętrznego krytyka.

 Jak wygląda praca z trenerem? 

To czas wyłącznej koncentracji na Tobie, eksploracji Twojej rzeczywistości, wspólnego szukania ograniczających Cię przekonań, zdefiniowania stanu, jakiego naprawdę pożądasz, głębokiej rozwojowej pracy mającej na celu wzrost przede wszystkim Twojej samoświadomości, poczucia własnej wartości,  i realizacji wszystkich celów w poczuciu pełni, nie braku. 

To, co możemy obiecać Ci na 100% to zmianę w Tobie  samej. Od tej zmiany zaczyna się wszystko. Zacznij być Kobietą, która patrzy na siebie oczami najlepszej przyjaciółki i prowadzi życie będące sumą wyników własnych wyborów.