Witaj w strefie dla biznesu Mental World!

Świat biznesu to Twoje drugie życie! 

Znasz to uczucie, gdy 24 godzinna doba to dla Ciebie za mało?

Być może zastanawiasz się, jak bardziej efektywnie zarządzać swoim czasem, zadaniami? 

A może brakuje Ci koncentracji, trudno jest Ci się skupić, a Twoja wielozadaniowość z dnia na dzień jest na coraz to niższym poziomie.  

Zaczynasz to wszystko odczuwać na sobie! Twój stres rośnie, a proporcjonalnie do niego spada Twoja wiara, że można nad tym wszystkim zapanować! 

Twój zespół i współpracownicy mogą to dostrzegać, dlatego spada ich zaangażowanie, a Ty coraz słabiej czujesz się na pozycji lidera

Niewykluczone, że Twój sposób działania dziś, gdy z dnia na dzień dochodzi tak wiele nowych tematów przestaje się sprawdzać! Może to dobry moment, abyś zatrzymał się na chwilę i zastanowił, co i jak możesz usprawnić, aby było bardziej efektywnie i pozwoliło Ci zmieścić się w 24 h! 

A może dopiero wchodzisz na rynek jako leader lub przedsiębiorca?

I szukasz informacji na temat tego jak zbudować swoją markę osobistą, jak wyróżnić się wizualnie wśród konkurencji oraz jak skutecznie sprzedawać, żeby Twój czas i inwestycja jak najszybciej się zwróciły. 

Jeśli choć raz byłeś w podobnej sytuacji, mamy dla Ciebie rozwiązania, w postaci spotkań indywidualnych, zespołowych, warsztatów, szkoleń, sesji online, które, jeżeli wdrożysz pozwolą Ci wznieść Twój biznes na wyższy poziom. 

Specjalizujemy się w obszarach:

Kim jesteśmy i dlaczego my?

Mental World to projekt, w którym w jednym miejscu znajdziesz ekspertów z wielu obszarów, dzięki temu będziesz mógł szybko wybrać i wdrożyć to, co dziś jest potrzebne Tobie oraz Twojemu biznesowi

Jesteśmy zespołem praktyków i specjalistów w swoich dziedzinach. Z biznesem związani od ponad 20 lat, przechodząc przez wszystkie etapy jego rozwoju from „zero to hero”. 

Każdy z nas prowadził zespoły, pomagał im w rozwoju, pokazywał nowe ścieżki rozwiązań, był na szczycie oraz odnosił porażki, z których wyciągał lekcje. 

Teraz łącząc siły chcemy wesprzeć Ciebie i Twoją firmę w działaniu, tak, żebyś z każdym dniem sięgał po więcej, wykorzystując w pełni potencjał, zarówno swój jak i Twoich pracowników.

Budowanie marki osobistej
OFERTA INDYWIDUALNA

Budowanie marki osobistej

Autentyczny wizerunek oparty na mocnym fundamencie, dzięki któremu będziesz bardziej skutecznym, mieć zaangażowaną społeczność, lepiej zapadać w pamięć swoich odbiorców lub po prostu sprzedawać więcej.

Budowanie marki osobistej
OFERTA SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

Budowanie marki osobistej

Program „Z marką Ci do twarzy” w ramach którego każda osoba może poznać system i nauczyć się jak krok po kroku budować swoją silną i spójną markę, która buduje zaangażowaną społeczność, zapada w pamięć oraz sprzedaje!

Trenerzy i eksperci

Biznes/Zdrowie i Harmonia

Kamila Chowaniak-Wojcik

Certyfikowany Coach, Trener Mentalny, Mówca Motywacyjny

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat rozwoju osobistego. Kocha ludzi, książki i podróże.

Specjalizuje się w coachingu siły mentalnej oraz zmiany.

ZDROWIE I HARMONIA/BIZNES

Agata Sołecka

Certyfikowany Coach ICF i Mentor

Wspieram kobiety, które od dawna spełniają oczekiwania innych, zapominając o sobie i
chcą to zmienić. Pomagam im odkryć ich potrzeby i zacząć je skutecznie wyrażać.

Biznes/Zdrowie i Harmonia

Agnieszka Ciesielska-Quesada​

Pedagog, Certyfikowany Trener Mentalny, Copywriter, Społeczniczka

Specjalizuje się w komunikacji, pewności siebie, motywacji, prawo do porażki, DDA, praca z ludźmi pracującymi w korporacjach i szukającymi swoich kompetencji

Biznes

Agnieszka Wesoły

Trener i Kreator Marek Osobistych. Coach Grupowy

Dziś, gdy mamy dostęp do tak szerokiej wiedzy, gdy samo dokonanie wyboru, z czego skorzystać i co wdrożyć stało się skomplikowane – pora wrócić do fundamentu!

Zdrowie i Harmonia/Biznes

Sylwia Boczula

Przedsiębiorca, Pedagog, Szkoleniowiec, Doradca i Trener Mentalny

Pasja, miłość, cierpliwość i dążenie do celu to największe atuty dzięki, którym od ponad dwudziestu pięciu lat pomaga ludziom na kilku płaszczyznach: zmiany myślenia, rozwoju, sprzedaży i zdrowia.

Biznes/Zdrowie i Harmonia

Katarzyna Szymecka

Coach Kryzysowy, Trener, Mówca John C. Maxwell Team

Ma za sobą szesnaście lat pracy w korporacjach, w instytucjach finansowych, a także przeżyte kryzysy. One skłoniły ją do wykorzystania swojego doświadczenia w pomaganiu innym  w odzyskaniu własnego życia.

Biznes

Izabela Kulesza

Edukatorka Finansowa i Certyfikowany Trener Mentalny

Pomaga odczarować budżet domowy oraz podpowiada w jaki sposób nim zarządzać, aby w portfelach i na kontach zostawało więcej pieniędzy na realizację marzeń!

Biznes

Eryk Quesada

Project Manager, Trener Pilotażu Dronami

Kubańczyk i Polak w jednym. Jest człowiekiem ciekawym świata i ludzi, a każdy dzień jest dla niego niesamowitą przygodą do odkrycia.

Biznes

Beata Tarnowska-Kupny

Certyfikowany Coach PCC, Mentor, Trener Biznesu, wieloletni Manager, Autor metody rozwojowej EFFECT©

Praca z ludźmi, wspieranie ich w rozwoju oraz realizacji celów to jej pasja. Pracuje w podejściu coachingowym (poziom akredytacji: PCC ICF), mentoringowym, trenerskim.

Biznes

Bartosz Siedlecki

Aktywator Transformacji Życia. Trener i Mówca Motywacyjny, Ekspert ds. Rekrutacji i Szkoleń Działów Handlowych

Swoją determinacją, zaangażowaniem i postawą pokazuje, że niemożliwe nie istnieje.

Biznes/Zdrowie i Harmonia

Anna Jaworska

Certyfikowany Trener Mentalny, Trener Biznesu, Trener Wystąpień Publicznych

Anna lubi inspirować, uwielbia odczarowywać w ludziach lęk i stres związany z wystąpieniami publicznymi oraz dodawać energii do działania.

Biznes

Maciej Młynarczyk

Coach. Trener Inwestycyjny. Artysta

Nie wyobraża sobie, aby przestać czerpać radość z życia nawet w tych najtrudniejszych chwilach.  Ważne jest dla niego to, żeby inspirować ludzi do tego, by nie zrezygnowali ze swoich marzeń, które mają na wyciągnięcie ręki.

Nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz?

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie lub Twojej firmy.

Rejestracja oznacza zapoznanie się oraz zaakceptowanie następujących dokumentów firmy Mental World:
Polityki prywatności i Regulaminu.