BIZNES/ZDROWIE I HARMONIA

Agnieszka Cieślak-Quesada

Pedagog, certyfikowany trener mentalny, społeczniczka

Specjalizuje się w komunikacji, pewności siebie, motywacji, prawo do porażki, DDA, praca z ludźmi pracującymi w korporacjach i szukającymi swoich kompetencji

Dla Agnieszki człowiek jest ciekawą historią do odkrycia, która łączy w sobie wiele wątków,

doświadczeń i przeżyć. Intuicja, wrażliwość na ludzkie emocje oraz uczucia pozwały jej odkąd pamięta słuchać (choć niesamowita z niej gaduła), starać się zrozumieć i pomagać bliskim, oraz przypadkowym ludziom.

Te cechy zaprowadziły Agnieszkę  na studia pedagogiczne w zakresie profilaktyki i animacji społeczno- kulturalnej gdzie nauczyła się pracy w grupie, prowadzenia treningów, rozbudzania kreatywności oraz jeszcze lepszej komunikacji.

Przez osiem i pół  roku pracowała w korporacjach od najniższego, aż po menedżerskie stanowiska, starając się w każdym miejscu wykorzystać swój potencjał i zrobić coś dla społeczności.

W ten sposób  zaczęła się jej przygoda z wolontariatem. Udział w Szlachetnej Paczce, wspaniałym projekcie Kobiety w Technologii to dwa kluczowe projekty, które zawołały jej serce z powrotem do jego źródła.

Certyfikacja z Treningu Mentalnego poszerzyła jej horyzonty i dała kolejne narzędzia, żeby odkrywać i rozwijać potencjał, który każdy z nas w sobie ma. 

Agnieszka wierzy,  że każdy z nas zasługuje na szczęśliwe życie, niezależnie od okoliczności, takie które będzie świeciło wszystkimi kolorami tęczy, tu i teraz, a nie kiedy przyjdą tzw. „lepsze czasy”. 

Inspiruje się powiedzeniem Phila Bosmansa  „Cudownym lekarstwem są śmiech i poczucie humoru. To najlepsza odtrutka dla duszy i serca.”

Prywatnie uwielbia góry, które dają jej poczucie wolności i pozwalają świetnie wyczyścić głowę, książki, które nie tylko uczą, ale rozbudzają wyobraźnię, pisać głównie co myślę o świecie oraz salsę kubańską, istny wulkan energii. 

W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się mottem: 

Dawniej chodziło o siłę mięśni, potem o siłę intelektu, w przyszłości będzie chodziło o siłę serca” Minouche Shafik

Irda_20210803_155517_