Budowanie marki osobistej

Program „Z marką Ci do twarzy” w ramach którego każda osoba może poznać system i nauczyć się jak krok po kroku budować swoją silną i spójną markę, która buduje zaangażowaną społeczność, zapada w pamięć oraz sprzedaje!

Edukacja finansowa dla firm

Szkolenie, dzięki któremu Twoi pracownicy będą lepiej zarządzać swoim budżetem domowym, będą bardziej skupieni na pracy, nauczą się żyć poniżej swoich dochodów, po to żeby zacząć oszczędzać i szukać przyczyny w wysokości ich wynagrodzenia.

Joga śmiechu

To metoda, która sprawi, że Twój zespół poczuje wzrost poziomu radości i dobrego nastroju już podczas pierwszych minut spotkania. Poznacie sposób, który wpływa na obniżenie poziomu stresu i który sprawi, że pojawi się spokój i lepsze samopoczucie i więcej energii do działania.

Przywództwo - kompetencje managerskie

Szkolenie “Lider Zespołu” sprawi, że managerowie rozwiną umiejętności w zakresie kluczowych kompetencji, będą potrafili motywować pracowników i budować ich zaangażowanie w pracę tak, że zespoły będą pracować bardziej efektywnie i dostarczać lepsze rezultaty biznesowe..

Przywództwo - transformacja lidera

Warsztat interaktywny, dzięki któremu jako lider będziesz: bardziej świadomy,  działać lepiej, mieć szerszą perspektywę, wspierać innych w rozwoju, wzrastać i stawać się autorytetem.

Przywództwo - zasoby wzmacniające lidera

Program realizowany w oparciu o doświadczenia Johna C. Maxwella przekazuje fundamentalną wiedzę o przywództwie, zawiera wiele spostrzeżeń i przykładów w tym porażek i sukcesów odnoszonych na polu liderskim. Koncentruje się na podnoszeniu świadomości, które przekłada się na trwałą poprawę efektywności.

Szkolenie sprzedażowe - Integrity Selling

Kompleksowe rozwiązanie szkoleniowe oparte na silnych wartościach i etyce, które jednocześnie integruje dwa podstawowe elementy sukcesu sprzedaży: umiejętności sprzedaży oraz czynniki emocjonalne.