Przywództwo - kompetencje managerskie

Szkolenie “Lider Zespołu” sprawi, że managerowie rozwiną umiejętności w zakresie kluczowych kompetencji, będą potrafili motywować pracowników i budować ich zaangażowanie w pracę tak, że zespoły będą pracować bardziej efektywnie i dostarczać lepsze rezultaty biznesowe..

W Twojej firmie są managerowie, dla których szukasz dobrego szkolenia podnoszącego ich kwalifikacje?

Zależy Ci na tym, aby poza codzienną pracą, pogonią za realizacją celów biznesowych, rozwijali swoje kompetencje managerskie

Chcesz, żeby kadra kierownicza była grupą profesjonalnych liderów, którzy doskonale wiedzą, jak zwiększać zaangażowanie zespołu oraz znają i potrafią korzystać z metod i narzędzi managerskich.

Potrzebujesz szkolenia o dobrej relacji jakości i merytoryki do ceny, najlepiej prowadzonego przez trenera, który jest też doświadczonym managerem z bogatą praktyką biznesową, a równocześnie skutecznie przekazuje wiedzę i szkoli. 

Tymczasem to nie takie proste znaleźć dobre szkolenie dla managerów – takie, które zaangażuje uczestników w praktyczne ćwiczenia i pomoże przenieść poznane metody i narzędzia do codzienności zawodowej.

Być może Twoja firma korzystała już z takich form, jak e-learning, zakładając, że będzie to wystarczająca forma rozwoju managerów. Może korzystała też ze szkoleń realizowanych w formie prelekcji, bez praktycznych ćwiczeń. Efekty zapewne nie były wystarczające, ponieważ nie są to formy dostosowane do procesu uczenia się dorosłych.

Wiesz, że na rynku są takie szkolenia, w których wiedza łączy się z praktyką, a trener jest doświadczony zarówno w zakresie kompetencji managerskich, jak też w efektywnych technikach szkoleniowych. Borykasz się jednak z brakiem czasu i trudno jest Ci znaleźć odpowiednią ofertę.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie – szkolenie z pakietu kompetencji managera, dzięki któremu managerowie z Twojej firmy wypracują właściwą postawę, poznają metody i narzędzia managerskie, poznają ich zastosowanie i praktycznie je przećwiczą. 

Program tego szkolenia zawiera następujące tematy:

  • Kim jest lider
  • Skuteczna komunikacja 
  • Delegowanie zadań i odpowiedzialności, narzędzia delegowania, pułapki
  • Informacja zwrotna, korzyści, postawa, narzędzia
  • Trudne rozmowy, ocenianie pracowników
  • Budowanie zaangażowania – motywacja wewnętrzna
  • Zarządzanie empatyczne
  • Budowanie strategii, myślenie strategiczne, metody
  • Zarządzanie zmianą, działania lidera

Zapewniamy indywidualne podejście dopasowane do potrzeb organizacji, uczestników, angażujący sposób prowadzenia zajęć, praktyczne metody i narzędzia, ćwiczenia.

Szkolenie trwa 2 dni i jest poprzedzone konsultacjami wstępnymi, w ramach których następuje badanie potrzeb oraz ustalenie metody wdrożenia wiedzy po szkoleniu, a kończy się ewaluacją.

Szkolenie Lider Zespołu jest jak brama, w którą wjeżdżasz fordem, a wyjeżdżasz porsche.