Budowanie marki osobistej

Program „Z marką Ci do twarzy” w ramach którego każda osoba może poznać system i nauczyć się jak krok po kroku budować swoją silną i spójną markę, która buduje zaangażowaną społeczność, zapada w pamięć oraz sprzedaje!

Budujesz biznes w oparciu o markę osobistą, ale nie przynosi Ci to pożądanych rezultatów?

Może dziś chciałbyś być bardziej skutecznym, mieć zaangażowaną społeczność, lepiej zapadać w pamięć swoich odbiorców lub po prostu sprzedawać więcej!

A może jesteś na początku drogi i planujesz budować biznes, sprzedawać w oparciu o swoją markę, ale nie potrafisz wystartować?

Nie wiesz, jak to  wszystko ułożyć, od czego zacząć. Zależy Ci na tym, aby wystartować poprawnie, nie chcesz działać po omacku, nie masz czasu na błędy!

Być może zauważyłeś, że część osób, która buduje biznes w oparciu o swoją markę odnosi spektakularne sukcesy, a część… działa ze słabym rezultatem. Co tym rządzi przypadek?  

A może dobrze opracowana i wdrożona strategia?!

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, bez względu na to, na którym etapie jesteś czy dopiero startujesz, czy już działasz! Pomożemy Ci zbudować Twoją markę osobistą! Markę, która buduje zaangażowaną społeczność, zapada w pamięć, która sprzedaje!

Miesięczny program „Z marką Ci do twarzy” składa się z 3 etapów, podczas których zbudujesz swoją markę:

 

Etap I 

To dwutygodniowy etap przygotowawczy, abyś mógł zbudować solidny fundament swojej marki, wiedział do kogo mówić i w jakim kierunku ją prowadzić!

 

Etap II 

To trzydniowe warsztaty online- podczas, których przygotujesz strategię swojej marki w oparciu o „System 5 kroków”:

  1. Ty jako produkt-budowanie mocnego fundamentu!
  2. Do kogo mówić, aby zostać usłyszanym-czyli kim jest Twoja grupa docelowa!
  3. Co mówić? Gdzie mówić? Jak mówić? – już zawsze będziesz wiedział jakie treści tworzyć!            
  4. Teczka z narzędziami-z czego i jak warto korzystać.
  5. Sprzedaż-czym jest i jak ułożyć swój lejek sprzedażowy!

 

Etap III 

Dwa mastermind- abyś czuł się pewnie, wdrażając opracowaną strategię, na bieżąco będziesz otrzymywał odpowiedzi na pojawiające się pytania!

Podczas programu otrzymasz: niezbędne szablony, schematy działania, zadania pobudzające Twoją kreatywność, rekomendowane książki, linki do pomocnych stron i aplikacji!

Twoja marka jest tym, co mówią o Tobie ludzie, kiedy wychodzisz ze spotkania przy kawie, przyjęcia, konferencji, gdy ktoś odwiedza Twój profil w mediach społecznościowych. Liczy się to, co mówią o Tobie ludzie, gdy nie ma Cię w pobliżu! 

A to, co mówią, zależy tylko od Ciebie?!

Możesz być potrawą, do której wrzucisz wszystkie składniki, które masz w kuchni-czy będzie smacznie? Lub… ekskluzywnym daniem z kilkoma tajemniczymi składnikami, którym będą zachwycać się smakosze!