Budowanie marki osobistej

Autentyczny wizerunek oparty na mocnym fundamencie, dzięki któremu będziesz bardziej skutecznym, mieć zaangażowaną społeczność, lepiej zapadać w pamięć swoich odbiorców lub po prostu sprzedawać więcej.

Budowanie stron internetowych

Dzięki współpracy z webmasterami stworzymy dla Ciebie nowoczesną i responsywną stronę lub sklep internetowy, który będzie powodem do dumy, polepszy Twój wizerunek  i jednocześnie przyniesie nowych klientów, a Twoja sprzedaż się znacznie zwiększy.

Coaching i mentoring dla prawników

Oferta, dzięki której możesz stworzyć rozpoznawalną markę prawniczą,  mieć zadowolonych klientów, czerpać satysfakcję ze swojej pracy, a Twoja wiedza i umiejętności będą docenione przez klientów, a Ty zyskasz  czas dla rodziny i swoich pasji.

Coaching i mentoring biznesowy

Rozwiązanie, dzięki któremu poprawisz swoje umiejętności managerskie, zwiększysz zaangażowanie zespołu, poznasz metody i narzędzia managerskie.Znacznie skróci się proces zwiększenia Twoich umiejętności, wzrośnie motywacja i efekty pracy zespołu

Grafika i identyfikacja wizualna

Realizacja elementów twojej marki, których potrzebujesz obejmuje znalezienie zawsze odpowiedniego rozwiązania, od pomysłu do wykonania. Znak graficzny, kolorystyka, typografia, cała identyfikacja wizualna to coś czego potrzebuje każda osoba budująca swój biznes i markę osobistą.

Jobcrafting

Metoda, która pomoże Ci na nowo osiągnąć satysfakcję z tego, co robisz.  Projektując swoją pracę inaczej niż dotychczas, dopasujesz ją do siebie, podejmując działania, dzięki którym  skutecznie rozprawisz się z rutyną życia zawodowego.

Joga dla biznesu

Joga pozwoli w 100 %  bardziej świadomie kontrolować swój oddech i całe ciało . Nauczysz się nie walczyć ze stresem, ale czerpać z niego siłę,  zatrzymać gonitwę myśli by być w stanie  TU I TERAZ . W życiu liczy się tylko ten moment którym oddychasz, który jesteś w stanie świadomie doświadczyć.

Mentoring kariery

Dzięki monitoringowi kariery otrzymasz wsparcie w drodze do osiągania pasji zawodowej w atmosferze akceptacji, dobrej zabawy i zaufania.

Mentoring sprzedażowy

Oparty na sprzedaży bezinwazyjnej, czego skutkiem jest sytuacja, w której to nie sprzedawca wywiera presję na kliencie, tylko klient na sprzedawcy, gdy ten zorientuje się, jak bardzo potrzebuje oferowanych produktów.

Psychoterapia

Oparta na krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR. Koncentruje się na realizacji Twoich celów bez potrzeby analizowania jego przeszłości oraz przyczyn aktualnej sytuacji życiowej.Skupiamy się na silnych stronach i zasobach, zamiast analizy deficytów i źródeł różnych problemów w Twojej historii.

Strategia kariery

Idealne rozwiązanie dla osób, które  chcą zmienić branżę lub pracodawcę. Wspieramy w obraniu kierunku kariery zawodowej, wyboru stanowiska czy wyboru najodpowiedniejszej firmy dopasowanej do Ciebie, Twoich talentów, kompetencji, umiejętności i wartości.

Trening FRIS

To zaawansowane, proste i polskie narzędzie rozwojowe oparte na psychologii poznawczej. Trafnie opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania. Dostajesz jednoznaczne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać swoje naturalne predyspozycje w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Trening kariery

Klucz  do świadomego zarządzania karierą, podstawą wykreowania mapy do zawodowego sukcesu. Poznasz koszyk swoich najcenniejszych zasobów. Pozbędziesz się ograniczeń związanych z dotychczasowymi przekonaniami blokującymi Twój rozwój zawodowy.

Trening mentalny dla biznesu sieciowego

Trening pozwoli, że poczujesz pewność siebie. Poradzisz  sobie z obiekcjami i wątpliwościami – Twoimi oraz potencjalnych klientów i partnerów. Ustalisz konkretny kierunek działania, zgodny z Twoimi wartościami. Poczujesz wewnętrzną siłę i zyskasz więcej odwagi do działania.

Trening mentalny dla korporacji

Dzięki treningowi zmienisz myślenie o sobie, zobaczysz ile możesz osiągnąć i na co Cię stać, osiągniesz

swój cel, poznasz swoje mocne strony, podniesiesz swoją pewność siebie, nauczysz się wykorzystywać

porażki jako szansę, nauczysz się podążać za swoimi marzeniami, nawet gdy czasem się potkniesz.

Trening mentalny z doradztwem zawodowym

Mental Trio, gdzie otrzymujesz w cenie 3 elementy, aby zmienić obecną pracę i dopasować ją do Twoich predyspozycji zawodowych – konsultacje z doradztwa zawodowego, audyt CV oraz trening mentalny.

Trening rozwoju osobistego

Dzięki procesowi rozwoju zyskasz rezultaty jakich oczekujesz, umiejętność korzystania z nadarzających się możliwości, poszerzysz perspektywę, zmienisz codzienny schemat, który Ci nie służy, a wszystko w oparciu o partnerstwo i szacunek we współpracy, zaplecze merytoryczne, podążanie za Twoimi bieżącymi potrzebami.

Usługi księgowe

Kompleksowo wspieramy Cię w rozliczaniu PIT z dochodów polskich i zagranicznych, zwrot podatku z zagranicy oraz pozostałych kwestiach księgowych, które zaprzątają Twoją głowę.

Wystąpienia publiczne

Rozwiązanie, które pokaże, jak odczarować stres przed wystąpieniami publicznym, jak czerpać z nich pozytywną energię, jak krok po kroku przygotować się do nich technicznie, o co należy zadbać, co robić w trakcie i jak zakończyć wystąpienie, aby każdy o nim mówił.