Grafika i identyfikacja wizualna

Realizacja elementów twojej marki, których potrzebujesz obejmuje znalezienie zawsze odpowiedniego rozwiązania, od pomysłu do wykonania.

Znak graficzny, kolorystyka, typografia, cała identyfikacja wizualna to coś czego potrzebuje każda osoba budująca swój biznes i markę osobistą.

  • Właśnie rozpoczynasz budowanie marki i masz zaplanowaną większość elementów, zbudowany fundament. 
  • Wiesz już co i dla kogo.
  • Chcesz oferować a brakuje Ci jeszcze pomysłu jak to pokazać.

Tożsamość wizualna marki jest jednym z jej elementów, to jak widzą ją inni, rozpoznają bez względu na to gdzie swoją markę pokazujesz.

Znak graficzny, kolorystyka, typografia powinny odpowiadać temu jak chcesz komunikować innym wartości swojej marki. Pewnie to wiesz lub właśnie zdajesz sobie z tego sprawę jednocześnie nie masz odpowiednich zasobów by się tym zająć.

  • brak pomysłu
  • brak umiejętności
  • brak czasu

Nasza pomoc w realizacji elementów Twojej marki, których potrzebujesz obejmuje znalezienie zawsze odpowiedniego rozwiązania.

Czy chodzi o pomysł, czy zobrazowanie pomysłu jaki masz, wykonamy to za Ciebie. Z Twoim udziałem na jaki sobie możesz pozwolić.

Sprawdzamy i wyszukujemy rozwiązania, tak by unikać powielania istniejących, zaproponować ciekawy rezultat, przedstawić propozycje, by Tobie pozostał tylko wybór i akceptacja.

Zajmujemy  się wdrożeniem. Nie musisz szukać gdzie i jak wydrukować potrzebne materiały, zastanawiać się jak umieścić dany element w sieci, jaki format zastosować.

Wspieramy w zakresie jaki potrzebujesz – krótkiej konsultacji, stałej współpracy czasowej lub produktowej.

Koszty nie muszą być bardzo duże, poważne projekty wymagają sporo zaangażowania, ale prostsze mogą zostać rozwiązane szybciej i relatywnie niskim budżetem.

A jeśli w przyszłości będzie trzeba wrócić do Twojego projektu, zadzwoń pliki „te, które dla Ciebie robiliśmy  rok lub 3 lata wcześniej” znajdziemy. Więc nie musisz się obawiać, że za jakiś czas znów musisz szukać rozwiązania.