Witaj w strefie dla edukacji i relaksu! Mental World!

Edukacja, to słowo brzmi dumnie, a uczenie  kojarzy nam się najczęściej z ciężką i żmudną pracą. Czas odczarować to przekonanie. Z nami odkryjesz, że edukacja jest nie tylko ciekawa, ale również angażująca. Dowiesz się jak pracuje Twój mózg i zgodnie z tym poznasz innowacyjne metody koncentracji i zapamiętywania. Ponadto dowiesz się, jakie są Twoje mocne strony, nauczysz się radzić ze stresem i emocjami. Dzięki temu lepiej zaplanujesz swój czas na naukę i zdobędziesz go więcej na relaks i odpoczynek. To pozwoli Ci zachować równowagę i zyskać więcej harmonii na co dzień, z równoczesnym poszerzaniem twoich kompetencji, w zależności od potrzeb. 

A na co najlepiej przeznaczyć czas po edukacji? 

Zgadliście, oczywiście na wypoczynek i rozrywkę. Z czym kojarzą Ci się te dwa magiczne słowa? 

Czy jest to kolejny sezon ulubionego serialu na Netflixie? Spacer po parku, górach lub nad morzem? A może czas spędzony z bliskimi na rozmowach, grach lub wyjście do kina czy teatru? Lub  szukasz dodatkowych inspiracji jak fajnie zorganizować sobie wypoczynek? Dobrze, że tu jesteś. Rozerwij się z nami kulturalnie.

Spędzasz czas z bliskimi, lecz nie potrafisz odciągnąć ich od telefonu lub komputera? Nie wiesz, jak spędzić urlop lub ciekawie zorganizować wspólne chwile? Brakuje Ci kreatywnych i zaangażowanych ludzi w zespole? Nie masz pomysłów jak wciągnąć uczniów w swoje lekcje czy zajęcia? A może brakuje Ci dobrego seksu i bliskości z ukochaną osobą?

Jeśli, któraś z tych sytuacji brzmi znajomo, to mamy dla Ciebie kilka rozwiązań, które sprawią, że Twój wypoczynek nabierze innych barw i pozwoli jeszcze mocniej naładować baterie do działania, a rozrywka stanie się przyjemnością, rozkwitając różnorodnością jak kwiaty na wiosnę.

Znajdziesz tu:

  • zaproszenia do podróży małych i dużych – czyli rozmowy o podróżach, z pięknych miejsc, o ciekawości świata oraz o odwadze by zrobić pierwszy krok,
  • pomysły na relaks na hamaku, znalezienie czasu na medytacje, kontakt z naturą, spacer do lasu,
  • zajęcia jogi oraz inne ćwiczenia poprawiających kondycję Twojego ciała – kilka ruchów codziennie może zmienić wiele,
  • małe radości – spontaniczne salwy śmiechu- a to wszystko prowadzonej przez joginki śmiechu- żeby dać sobie większy luz,
  • wszechstronnych artystów – w kuluarach mówimy o skrzypaczce, ale przecież wiadomo, że najlepiej grają nam na nerwach nasi bliscy- naucz się wykorzystywać to kulturalnie,
  • pomysły na animacje i zabawy- dla naszych milusińskich (jakie dziwne słowo) – żeby w weekend dać im przestrzeń do kreowania i autentyczności,
  • rekomendacje książek, wystaw i wiele, wiele innych.

W Mental World pomagamy i wspieramy Twój rozwój nie tylko emocjonalny, fizyczny, lecz również duchowy. A czym byłby człowiek bez rozwijania i zaspokajania wyższych potrzeb oraz potrzeby doświadczania piękna.

Z nami odkryjesz na nowo bliskość z ukochanymi i ważnymi dla Ciebie osobami. Zaczniesz spędzać z nimi czas w sposób interesujący, ciekawy i pełen pasji, ale także, nauczysz się znajdować ten czas dla siebie. Podpowiemy i podrzucimy pomysły, na odpoczynek, relaks i rozrywkę.

A jeśli organizacja czasu wolnego to dla Ciebie nie lada wyzwanie, nie martw się tutaj też pomożemy, bo jak nie my to kto.

Współpracujemy z artystami i twórcami, którzy wzbogacą i urozmaicą Twoją codzienność lub firmowy event. Powiedz nam tylko jak możemy Ci pomóc i czego potrzebujesz?

Rozgość się, czerp inspirację, miej piękne weekendy i inne wolne momenty.

Trening edukacyjny dla dzieci i młodzieży
OFERTA INDYWIDUALNA

Trening edukacyjny dla dzieci i młodzieży

Rozwiązanie „Przymus zamienić w przyjemność”, dzięki któremu zarówno dziecko z problemami w uczeniu się np. z dysleksją i brakiem koncentracji, jak i wybitnie uzdolnione, będzie uczyło się z przyjemnością, szybko i skutecznie!

Warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży
OFERTA SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

Warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży

Rozwiązanie dla grup, dzięki któremu uczniowie z problemami w uczeniu się np. z dysleksją i brakiem koncentracji, jak i wybitnie uzdolnione, będą uczyły się z przyjemnością, szybko i skutecznie!

Trenerzy i eksperci

EDUKACJA I RELAKS​

Piotr Mazur​

Terapeuta Kinezjologii Edukacyjnej, Certyfikowany Trener i Mówca, Fizyk Doświadczalny, Nauczyciel

Piotr ciągle szuka rozwiązań, które spowodują, że nasz mózg będzie w pełni wykorzystywał swoje możliwości podczas uczenia się nowych umiejętności i zdobywania nowej wiedzy.

Edukacja i relaks

Anna Kazenas​

Ambasador Marki, Specjalista ds. obsługi klienta, Doradca ds. urody i makijażu, Psycholog oraz Coach

Jest pasjonatką twórczych działań i dzielenia się nowymi pomysłami z drugim człowiekiem dlatego też współtworzy Strefę dla Edukacji i Relaksu w społeczności Mental World.

Biznes/Edukacja i Relaks

Barbara Zapadka

Trener ds. Finansów. Miłośniczka Poezji

Barbara otworzyła się na zmiany, na rozwój i nowe możliwości, które świat oferuje każdemu człowiekowi. Trzyma się zasady wypowiedzianej przez Horacego „Chwytaj chwilę”.

Zdrowie i Harmonia/Edukacja i relaks

Kinga Jamrozik

Certyfikowana Trenerka Mentalna Rodzin

Kinga kocha śmiech i zabawę z dziećmi.  Jej misją życiową jest przypomnienie sobie i światu czym jest bezwarunkowa miłość i beztroskie życie.

Nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz?

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie lub Twojej firmy.

Rejestracja oznacza zapoznanie się oraz zaakceptowanie następujących dokumentów firmy Mental World:
Polityki prywatności i Regulaminu.