BIZNES/EDUKACJA I RELAKS

Barbara Zapadka

Jest księgową, prowadzi swoje biuro rachunkowe. Obecnie obsługuję jednoosobowe działalności gospodarcze, wcześniej pracowała w spółce z o.o. jako główna księgowa.

Barbara jest dowodem na to, że można uwolnić się od  zależności, które nas ograniczają. Nawet od tych, które towarzyszą nam od dziecka nieraz przez całe dorosłe życie.  Na swojej drodze spotkała wiele trudności,  które nie pozwoliły jej na rozwinięcie skrzydeł we wcześniejszych etapach życia. Jej wrodzona nieśmiałość dodatkowo to utrudniała.

Jednak pragnienie życia według własnych zasad, realizacji marzeń i celów, obalania panujących w społeczeństwie schematów było ogromne i po latach doprowadziło do tego, że Barbara wyrwała się z objęć zależności zarówno rodzinnych, jak i służbowych.

Była niepozorną laborantką. Utrata pracy stała się bodźcem, który pozwolił jej na pokonanie licznych przeszkód i zawalczenie o siebie i swoja pozycję. Wróciła do gry. Wykorzystała szansę, którą dostała od losu. Postawiła wszystko na jedną kartę. Ukończyła studia, zmieniła zawód i podjęła pracę jako główna księgowa w dużej firmie.

Mimo wcześniejszych obaw co do swoich umiejętności zdobyła certyfikat księgowy i otworzyła własne biuro rachunkowe, zaczynając wszystko od zera. Po dziewięciu  latach pracy może pochwalić się  szacunkiem i uznaniem wśród klientów.

Na swoim koncie ma: ponad 150 obsłużonych klientów firmowych, setki rozliczonych PIT-ów klientów indywidualnych oraz dziesiątki tysięcy złotych odzyskanego podatku z zagranicy.

Uwierzyła w siebie i zaczęła podążać za lepszym, ciekawszym życiem, za realizacją marzeń, które kiedyś wydawały się absolutnie niemożliwe. A kiedyś bała się marzyć…. 

Barbara otworzyła się na zmiany, na rozwój i nowe możliwości, które świat oferuje każdemu człowiekowi. Trzyma się zasady wypowiedzianej przez Horacego „Chwytaj chwilę”

Do swojego świata zaprosiła poezję, którą uwielbia czytać w wolnym czasie.

Marzenia. 

Fascynuje mnie rozwój osobisty. Zamierzam prowadzić blog o rozwoju i kanał na YT z poezją i bajkami dla dorosłych i dla dzieci.

DSC_6977 (Custom)