Jak zminimalizować swój stres

Kurs “Jak zminimalizować swój stres?” – Żyjemy w czasach,  gdzie zewsząd narażeni jesteśmy na czynniki wywołujące stres. Stres jest obecnie główną przyczyną chorób. Jest niczym paliwo dla ogniska i zmian chorobowych.  Dzisiejsze Twoje myśli, samopoczucie kreują Twoją rzeczywistość i przyszłość. Dzięki kursowi nabierzesz większej świadomości swoich myśli oraz emocji.

Warsztaty HolisticFIT-dla kobiet

Troska o zdrowie mentalne i fizyczne jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Ruch działa antystresowo i antydepresyjnie oraz pomaga lepiej zrozumieć swoje ciało, budując większą świadomość ruchu. Trening mentalny w połączeniu ze światem kwantowym pozwala zajrzeć w głąb siebie i zrozumieć otaczającą Cię rzeczywistość, dzięki czemu możesz zadbać o lepszą jakość swojego życia.

Książka “Sekrety Rozwoju Osobistego” Sergio S Dorje

Być może od pewnego czasu zauważyłaś, że sięgasz po kolejną książkę lub szkolenie. Każde z nich może da trochę więcej wiedzy, trochę więcej natchnienia do działania, ale wszystkie na ogół mówią o tym samym. Tylko innymi słowami. Wiesz już sporo o rozwoju osobistym i duchowym. Ale czy wiesz jak ochronić się przed potencjalnymi niebezpieczeństwami?

Program Art Mental - Sztuka radzenia sobie ze stresem

Bardzo ważne jest zrozumienie, w jaki sposób własne myśli, uczucia i zachowania przyczyniają się do codziennego poziomu stresu poza zewnętrznymi wydarzeniami lub sytuacją. Zarządzanie stresem, zaczyna się od zidentyfikowania źródeł stresu w życiu, a następnie nauczenia się skutecznych metod, które pomogą Ci lepiej sobie z nim radzić, dzięki czemu Twoje poczucie będzie lepsze, a stres nie będzie już Tobą sterował. 

CreaTor Wdzięczności (e-book)

CreaTor Wdzięczności to przewodnik, który poprowadzi Cię krok po kroku przez praktykę doceniania i uważności – pomagając ci żyć w bardziej akceptujący sposób. Badania naukowe potwierdzają, że regularne praktykowanie wdzięczności i uważności ćwiczy twój umysł, aby skupić się na jasności, spokoju, odporności i radości, dzięki czemu możesz żyć skoncentrowanym i pełnym szczęścia życiem, jakiego pragniesz.

Trening zawodowo - rozwojowy dla młodzieży 18+

Oferta skierowana dla szkół/ uczelni /konsultacji indywidualnych z młodzieżą 18+ wchodzącej na rynek pracy, szukającej pierwszej poważnej pracy  i swojego miejsca zawodowego. Osoby w ostatnich klasach liceum/ technikum/ na studiach.

Warsztaty - Uwolnij się od bólu:

Uwolnij się od bólu fizycznego, duchowego, emocjonalnego – Kiedy uwalniasz ból fizyczny – czujesz się tak jakbyś latał. Kiedy usuwasz ten emocjonalny – Świat raptownie staje się piękniejszym miejscem. Kiedy zajmiesz się uwolnieniem bólu duchowego – dzieje się coś co  nazywasz CUDAMI.