Warsztaty HostlicFIT-dla kobiet

Troska o zdrowie mentalne i fizyczne jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Ruch działa antystresowo i antydepresyjnie oraz pomaga lepiej zrozumieć swoje ciało, budując większą świadomość ruchu. Trening mentalny w połączeniu ze światem kwantowym pozwala zajrzeć w głąb siebie i zrozumieć otaczającą Cię rzeczywistość, dzięki czemu możesz zadbać o lepszą jakość swojego życia.

  • Chcesz otworzyć swoje serce i umysł na nowe doświadczenie? 
  • Potrzebujesz zrozumieć lepiej siebie i otaczającą Cię rzeczywistość?  
  • Chcesz pracować w gronie kobiet, które tak jak TY chcą od życia czegoś więcej ?

Jeśli tak to warsztaty HolisticFit są właśnie dla Ciebie. Dzięki nim dowiesz się, co kieruje Twoim życiem i jaki masz wpływ na swoją rzeczywistość. 

Warsztaty HolisticFIT składają się z IV modułów:

  1. Zarządzanie energią – pobudzisz energię życia poprzez intencję, relację, komunikację oraz  ruch.
  2. Spokój w równowadze – odnajdziesz wewnętrzny spokój i zrozumiesz jak bardzo ważnym, jest aspektem życia, poprzez połączenie pracy ciała i umysłu.
  3. Wzrastanie w świadomości – poznasz mapę poziomów świadomości oraz skoncentrujesz się na pracy ze sobą, odnajdując swoje ukryte piękno. 
  4. Moc treningu mentalnego – wykorzystasz narzędzia i techniki treningu mentalnego, aby rozpalić w sobie wewnętrzny ogień. 

Tak, jesteś gotowa, aby uczestniczyć w warsztatach już TERAZ! Nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, wszystko już masz w sobie! Wiek nie gra tutaj roli, te warsztaty są dla Ciebie!