Witaj w strefie dla sportu Mental World!

Drogi zawodniku, masz poczucie, że nie wykorzystujesz maksimum swojego potencjału? Brakuje Ci pewności i wiary w to, czego możesz dokonać? A może nie wiesz, dokąd w ogóle zmierzasz? 

Może masz problemy z treningiem – nie potrafisz być na nim w pełni skupiony i przepracowywać go na 100%. Kuleje Twoja regeneracja i wyciszenia przed zawodami, które dodatkowo Cię obciąża i już na starcie nie pomaga w wyciśnięciu z siebie wszystkiego co potrafisz.

Kluczowe momenty Twojej kariery takie jak zawody, turnieje, wydarzenia rangi mistrzowskiej – bez odpowiedniego przygotowania i zbudowania postawy, która pomoże Ci zdobyć przewagę nad konkurencją, obniżają Twoje szanse na sukces.

Jeśli któryś z tych problemów dotyczy Ciebie, zgłoś się do nas! W gronie Strefy Sport znajdziesz specjalistów, którzy sami mierzyli się z podobnymi wyzwaniami czy to na sobie, czy w przypadku swoich podopiecznych. Prowadzimy sesje indywidualne i grupowe, warsztaty i szkolenia dla wszystkich możliwych dyscyplin od piłki nożnej, przez lekkoatletykę po taniec towarzyski czy szachy!

Specjalizujemy się w obszarach:

„Wspieramy działając razem. Łączymy czyniąc dobro”.

W Mental World znajdziesz byłych i aktywnych zawodników, którzy dotarli na najwyższe szczeble kariery sportowej, a teraz wspierają kolejnych w zajściu jeszcze dalej, aby osiągać największe marzenia! To również grupa trenerów, którzy prowadzą na co dzień zawodników, wdrażając najlepsze praktyki wspierające sferę mentalną, fizyczną i techniczną w swoich dziedzinach. Znajdziesz tu osoby, które wiedzą, co to znaczy być mistrzem, więc pomogą Ci odnaleźć swoją własną drogę do personalnego mistrzostwa.

Kim jesteśmy i dlaczego my?

Mental World to projekt, w którym w jednym miejscu znajdziesz ekspertów z wielu obszarów, dzięki temu będziesz mógł szybko wybrać i wdrożyć to, co dziś jest potrzebne Tobie oraz Twojemu biznesowi

Jesteśmy zespołem praktyków i specjalistów w swoich dziedzinach. Z biznesem związani od ponad 20 lat, przechodząc przez wszystkie etapy jego rozwoju from „zero to hero”. 

Każdy z nas prowadził zespoły, pomagał im w rozwoju, pokazywał nowe ścieżki rozwiązań, był na szczycie oraz odnosił porażki, z których wyciągał lekcje. 

Teraz łącząc siły chcemy wesprzeć Ciebie i Twoją firmę w działaniu, tak, żebyś z każdym dniem sięgał po więcej, wykorzystując w pełni potencjał, zarówno swój jak i Twoich pracowników.

Trening mentalny
OFERTA INDYWIDUALNA

Trening mentalny

poznaj ćwiczenia i narzędzia do polepszania koncentracji,organizacji czasu, uważności, radzenia sobie z presją i emocjami oraz poszerzania swojej strefy komfortu, dzięki którym Twoja determinacja wzrośnie, a sukces będzie w zasięgu ręki.

Warsztaty z żonglowania
OFERTA SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

Warsztaty z żonglowania

Zabawa, poprzez którą Twoje dziecko rozbudza swoją kreatywność, wyobraźnię, poprawia koncentrację, co przekłada się na lepsze wyniki w nauce, planowanie oraz realizację celów. 

Trenerzy i eksperci

Sport

Agnieszka Liszka

Certyfikowany Trener Mentalny i BioFeedBacku Promotor Pewności i Wiary w Siebie

Agnieszka idzie przez świat, pokonuje przeszkody z podniesioną głową, z uśmiechem na twarzy nie odwraca się do tyłu i zawsze kieruje się sercem. Kocha życie i bierze z niego, ile się da.

Sport

Aleksandra Kryś

Certyfikowany Trener Mentalny i Trener Mentalny Junior

Aleksandra prowadzi treningi mentalne w sporcie wśród drużyn młodzieżowych, jak również seniorskich, sesje indywidualne ze sportowcami, a także warsztaty rozwijające umiejętności społeczne wśród dzieci.

Sport

Dominik Żmijewski

Specjalista ds. pomocy w przekuwaniu wizji w rzeczywistość. Mówca Inspiracyjny i Certyfikowany Trener Mentalny w tańcu towarzyskim

Dominik wierzy, że żadne przeszkody nie są w stanie stanąć mu na drodze  w osiągnięciu zamierzonych celów.

Sport

Filip Szerszyński

Certyfikowany Trener Mentalny w piłce nożnej

Dzięki doświadczeniom zgromadzonym podczas przygody ze sportem Filip jest świadomy jak ważną rolę w tym sporcie pełni odpowiednie nastawienie mentalne, koncentracja oraz właściwa motywacja.

Sport

Grażyna Gulczyńska

Certyfikowany Trener Mentalny i Trener Mentalny Juniorów, Nauczyciel, Trener lekkoatletyki, Organizator wydarzeń sportowych

Prowadzi treningi mentalne dla sportowców w każdym wieku i dla osób spoza sportu.

Sport

Hubert Parchomiuk

Trener tenisa, Psycholog oraz Trener mentalny

Jego misją jest połączenie swojego bogatego doświadczenia w tenisie z wiedzą z zakresu psychologii, aby pomagać młodzieży w odnalezieniu pasji i szczęścia zarówno w sporcie jak i w codziennym życiu.

Nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz?

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie lub Twojej firmy.

Rejestracja oznacza zapoznanie się oraz zaakceptowanie następujących dokumentów firmy Mental World:
Polityki prywatności i Regulaminu.