SPORT

Hubert Parchomiuk

Trener tenisa, Psycholog oraz Trener mentalny

Od szóstego roku życia związany z tenisem. Przez piętnaście lat, z licznymi sukcesami rywalizował w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Drużynowy Wicemistrz Polski w kategoriach do czternastu oraz do osiemnastu lat oraz zwycięzca i finalista wielu turniejów ogólnopolskich. Licencję trenerską uzyskał w 2016 roku i od tego czasu naucza tenisa młodzież oraz dorosłych. Z wielką pasją podchodzi do swojej pracy szukając sposobów na łatwe i przystępne przekazanie wiedzy swoim podopiecznym.

Umysłem człowieka i zachowaniami ludzi interesuje się od dawna. Będąc sportowcem ciągle szukał na zwiększenie swojej przewagi na korcie, co było pośrednim powodem wyboru studiów. Od 2020 roku oficjalnie psycholog. Tytuła magistra uzyskał na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Główne obszary jego specjalizacji to psychologia sportu oraz samoświadomość, a także efektywność w działaniu pod presją oraz na co dzień.

Jego misją jest połączenie swojego bogatego doświadczenia w tenisie z wiedzą z zakresu psychologii, aby pomagać młodzieży w odnalezieniu pasji i szczęścia zarówno w sporcie jak i w codziennym życiu. Pomaga młodym ludziom w uwierzeniu w siebie i własne umiejętności, aby móc samodzielnie, niezależnie i odważnie kroczyć przez życie. Jego motto to “Naucz się zasad jak profesjonalista, by móc je potem łamać jak artysta” ~ Pablo Picasso.

Sesja Biznesowa_styczen2020_-32 (1080)