SPORT

Grażyna Gulczyńska

Certyfikowany Trener Mentalny i Trener Mentalny Juniorów, Nauczyciel, Trener lekkoatletyki, organizator wydarzeń sportowych

Grażyna jest podwójnie certyfikowaną trenerką mentalną: osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Ukończyła Akademię Trenerów Mentalnych i Akademię Trenerów Mentalnych Juniorów Jakuba B. Bączka.

Prowadzi treningi mentalne dla sportowców w każdym wieku i dla osób spoza sportu. Pracuje zarówno sesje indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także prowadzi treningi grupowe dla zespołów. 

Grażyna posiada długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel, trener lekkoatletyki i organizator obozów sportowych. W swojej pracy pedagogicznej z powodzeniem wykorzystuje narzędzia treningu mentalnego, aby wspierać uczniów w rozwijaniu pełni ich potencjału i radzeniu sobie z wyzwaniami szkolnymi. 

Prowadzi warsztaty dla nauczycieli, trenerów i rodziców dotyczące możliwości wykorzystywania narzędzi treningu mentalnego nie tylko w wychowaniu młodego pokolenia, ale także w odkrywaniu i rozwijaniu własnego potencjału i pokonywaniu osobistych trudności. 

Grażyna inspiruje do zmieniania nawyków i wprowadzania wspierających zmian w życiu, aby odnaleźć sens, osiągać sukcesy, spełniać marzenia i mieć szczęśliwsze życie. Uwielbia pomagać innym. Z drugim człowiekiem pracuje z empatią, uważnością i z intencją, aby skutecznie pomóc w przemianie. 

Jest pomysłodawcą, organizatorem i wieloletnim dyrektorem dużej cyklicznej imprezy biegowej Poznańskiego Biegu im. o. Józefa Jońca. Jest dumna, że projekt zainspirował wiele ludzi do systematycznego biegania dla zdrowia. Założyła i jest prezesem dwóch organizacji pozarządowych: klubu sportowego i stowarzyszenia.

Prywatnie, Grażyna jest szczęśliwa żoną i mamą trzech dorosłych synów. W życiu i pracy kieruje się zasadą, że „jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać. Niemożliwe nie istnieje”. 

Swoim życiem, ciągłym rozwojem i poszerzaniem swoich kompetencji Grażyna nieustannie udowadnia, że na zmiany, naukę i osobisty rozwój nigdy nie jest za późno. Uwielbia wyzwania, chętnie angażuje się w nowe projekty, które wnoszą autentyczną wartość w życie ludzi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA