SPORT

Aleksandra Kryś

Certyfikowany Trener mentalny, Certyfikowany Trener mentalny Junior. Ukończyła ‘Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka

Aleksandra  prowadzi treningi mentalne w sporcie wśród drużyn młodzieżowych, jak również seniorskich, sesje indywidualne ze sportowcami, a także warsztaty rozwijające umiejętności społeczne wśród dzieci. 

Posiada spore doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W swojej ofercie posiada również szkolenia dla nauczycieli, trenerów i rodziców dotyczące sposobów wykorzystania wiedzy i narzędzi treningu mentalnego do rozwijania własnego potencjału. 

Aleksandra  współpracuje obecnie  m.in. z II ligową męską drużyną siatkarską. Do jej sukcesów można zaliczyć: Mistrzostwo województwa w Minisiatkówce Chłopców w 2021 roku, 8 Miejsce na Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce Chłopców w 2021 r., Awans do 1/16 Pucharu Polski z II ligową drużyną w siatkówce.

Uważa, że wszystko, co dzieje się w naszej głowie ma wpływ na to, jakie wyniki osiągamy.

Dlatego warto trenować mentalnie, nie tylko, by zwyciężać, lecz przede wszystkim po to, aby poznać samego siebie i móc korygować niekorzystne nawyki czy sposoby myślenia. Żeby w odnaleźć w sobie szczęście,  najważniejsza jest świadomość. Jeśli ją mamy, to wiemy co robić dalej, aby spełniać marzenia.

W życiu kieruje się mottem: „Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna.” Napoleon Hill

fbt