Książka “Sekrety Rozwoju Osobistego” Sergio S Dorje

Być może od pewnego czasu zauważyłaś, że sięgasz po kolejną książkę lub szkolenie. Każde z nich może da trochę więcej wiedzy, trochę więcej natchnienia do działania, ale wszystkie na ogół mówią o tym samym. Tylko innymi słowami. Wiesz już sporo o rozwoju osobistym i duchowym. Ale czy wiesz jak ochronić się przed potencjalnymi niebezpieczeństwami? Czujesz, że chcesz wiedzieć więcej na temat relacji z ludźmi, o stawianiu granic w związku, w pracy, z dziećmi i chcesz się dowiedzieć jak rozpoznawać sekty, oraz poznać prawdziwe historie nadużyć ze strony liderów grup warsztatowych. Jeśli odpowiedź, na któreś z tych pytań brzmi tak to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Chcesz realizować swoje marzenia w bezpieczny sposób, i odczuwać…. szczęście! 

Dobra wiadomość jest taka, że mamy dla Ciebie książkę “Sekrety rozwoju osobistego”. Jest ona właśnie o tym, o czym jeszcze nikt nie pisał i co pozwoli Ci odnaleźć Twoją drogę do szczęścia. 

Dowiesz się jak wykorzystywać swój potencjał za pomocą “Róży Energii”, o której nawet międzynarodowi nauczyciele nie mają pojęcia. W książce przejdziesz przez tematy, takie jak:

Energia

Słyszałaś o tym, że energia męska to ta, która daje, a żeńska to ta która otrzymuje? Nic z tych rzeczy… Lub prawie nic. Z tej książki dowiesz się, że zarówno męska, jak i żeńska energia dzieli się na dwa aspekty, aktywny i pasywny.

Dzięki temu będziesz mogła szybciej przemieszczać się w wybranym przez siebie kierunku.

Pierwsze kroki do celu

To rozdział, który kompleksowo pomoże Ci ukierunkować Twoje działania na osiąganie celów. Dowiesz się jak ważna jest intencja i jasność tego co chcesz osiągnąć.

Tantra

Porozmawiamy o prawdziwej tantrze. Czystej tantrze. Powiem Ci jak korzystać z jej cudownych właściwości, by przynosiła nam wymarzone efekty. Oraz o tym jak bardzo się różni się ona od wszechobecnej pseudo-tanry.

Medytacja

Medytujesz? A może stawiasz swoje pierwsze kroki w medytacji? Wspaniale w tym rozdziale poznasz skarbnicę wiedzy o tym, jak działa medytacja, w jaki sposób pozwala się rozwijać i wreszcie – która medytacja jest odpowiednia dla Ciebie.

Czakry

Ten rozdział mówi o ważnych centrach energetycznych Twojego organizmu i metodach ich stymulacji, tak by działały bez zakłóceń, przynosząc Ci korzyści.

„Seks i relacje uczuciowe”

Seks i relacje to jedne z najdelikatniejszych sfer naszego życia. W tym rozdziale poznasz jak działają hormony, a także jak w zdrowy i bezpieczny sposób wyznaczać granice. Dowiesz się jak unikać konfliktów, by związek mógł się rozwijać i dobrze nam służyć.

Unikaj przeszkód i problemów

W rozwoju duchowym jak i w innych sferach istnieją ciemne strony. Dzięki historiom, które opisałem w tym rozdziale nauczysz się je rozpoznawać oraz chronić siebie przed wpadnięciem w z pozoru “uduchowione” towarzystwo, które mogłoby stosować wobec Ciebie manipulację.

Dalsze eksploracje – o szkodliwości niektórych praktyk

Na końcu książki “Sekrety rozwoju osobistego” poznasz pułapki, które mogą stanąć na Twojej drodze rozwoju. Zdobędziesz wskazówki, które uchronią Cię przed toksycznymi ludźmi i wkroczeniem na złą ścieżkę.

Książka “Sekrety rozwoju osobistego” jest jak pasy bezpieczeństwa w samochodzie. Każdy może wybrać, czy je zapiąć czy nie. Jednak znacząco zwiększają one bezpieczeństwo jazdy.