Warsztaty - Uwolnij się od bólu:

Uwolnij się od bólu fizycznego, duchowego, emocjonalnego – Kiedy uwalniasz ból fizyczny – czujesz się tak jakbyś latał. Kiedy usuwasz ten emocjonalny – Świat raptownie staje się piękniejszym miejscem. Kiedy zajmiesz się uwolnieniem bólu duchowego – dzieje się coś co  nazywasz CUDAMI.

Niektórzy twierdzą, Że ból jest największym motywatorem na ziemi i mają w tym trochę racji. Zrobimy wiele by go uniknąć. Ale zbyt często ból jakiego doświadczamy na poziomach fizycznym, emocjonalnym i duchowym przechodzi w ten permanentny. 

To jest moment kiedy powinna zapalić się czerwona lampka i alarm, bo taki ból non stop odczuwany odbiera Ci energię, chęci do Życia, skuteczność w działaniu. 

Dwójka niezwykłych trenerów zaprasza Cię na prawdziwą wędrówkę w głąb.W trakcie, której przekonasz się,że pokonywanie ograniczeń własnego ciała nie tylko uwalnia od bólu, ale,sprawia, że fizycznie wszystko zmienia się w świecie zewnętrznym. 

W trakcie naszej wyprawy będziesz się cudownie bawił, wzruszał, ćwiczył i poznawał najlepsze narzędzia, techniki i metody, które rozpoczną proces przywracania harmonii w Twoim życiu! 

Zaryzykuj i przekonaj się osobiście.