EDUKACJA I RELAKS

Piotr Mazur

Terapeuta Kinezjologii Edukacyjnej, Certyfikowany Trener i Mówca, Fizyk Doświadczalny, Nauczyciel

Fizyk doświadczalny i pedagog z wieloletnim doświadczeniem, w swojej pracy stosuje „Brain Gym” – metodę doktora Paula Dennisona i Gail Dennison.

Parafrazując słowa Einsteina, twierdzi, że nie uczy swoich uczniów, tylko stwarza im warunki, aby mogli się uczyć. Uczy poprzez doświadczanie. 

Jest jak mistrz Jedi, który poszukuje mocy i pokazuje jak z niej korzystać.

Piotr ciągle szuka rozwiązań, które spowodują, że nasz mózg będzie w pełni wykorzystywał swoje możliwości podczas uczenia się nowych umiejętności i zdobywania nowej wiedzy. Od ponad 10 lat demonstruje je innym. 

Pasjonat pokazów fizycznych, współtwórca Pierwszej Nocy Naukowców. Jako pracownik AGH w Krakowie nadal zajmuje się pokazami.  Podczas wypraw naukowych za koło podbiegunowe na Spitsbergen nauczył się pracy w ekstremalnych, sprawdzających możliwości własnego ciała i umysłu warunkach.

Lubi pracować z młodzieżą, pokazywać im świat z różnej perspektywy. Ma doświadczenie w prazy ze studentów, licealistów i młodzieży ze szkoły podstawowe. Piotr jest przekonany, że każdy może nauczyć się wszystkiego, tylko musi wiedzieć, że jest niepowtarzalny i osiągnie wszystko jeśli w siebie uwierzy i będzie wiedział, do czego dąży!

Wraz z zespołem działającym pod marką Edukujemy.edu.pl, tworzy programy i kursy pomagające w uczeniu się, tworzeniu nawyków, radzeniu sobie z emocjami oraz przygotowania siebie i bliskich do zmiany. Ostatnie miesiące pokazały, że zmiany są niezbędne i konieczne. Będąc do nich odpowiednio przygotowani, znając swoją moc, mamy większe szanse na powodzenie i osiągnięcia bez ograniczeń.

PMAZUR_2