Trening mentalny dla korporacji

Dzięki treningowi zmienisz myślenie o sobie, zobaczysz ile możesz osiągnąć i na co Cię stać, osiągniesz swój cel, poznasz swoje mocne strony, podniesiesz swoją pewność siebie, nauczysz się wykorzystywać porażki jako szansę, nauczysz się podążać za swoimi marzeniami, nawet gdy czasem się potkniesz.

Być może zaczynasz kolejny dzień za biurkiem wielkiego biurowca z centrum dużego miasta. Odpalasz komputer i okazuje się, że znowu jesteś w niedoczasie, bo już od pierwszego mail ‘a okazuje się, że nie dowozisz, a 3 z 5 zadań powinny być na wczoraj. Blokujesz kompa, idziesz na fajkę lub kawę, wracasz do piętrzących się maili, tasków, a rzeczy do zrobienia na ASAP piętrzą się z każdą godziną. W końcu dobijasz do końca dnia, wracasz do domu siadasz przed telewizorem, okazjonalnie idziesz na jakieś zajęcia sportowe i kończysz kolejny dzień z zerową energią. Niby wszystko ok, niby pieniądze na koncie się zgadzają, ale jakoś czujesz, że stać Cię na więcej, ale nie wiesz od czego zacząć.

Wiesz, że praca, którą wykonujesz zupełnie nie daje Ci satysfakcji, a swoją frustrację wyładowujesz na bliskich lub znajomych, a jednocześnie boisz się przyznać, że jesteś o krok od wypalenia zawodowego.

Nie będzie lepszego momentu, żeby ruszyć do przodu, dzisiaj to najlepszy dzień jaki masz, żeby wyjść z tego marazmu i zacząć od nowa.

Zapytasz, ale jak to zrobić? Mamy dla Ciebie ”first time fix” w postaci sesji treningu mentalnego, która pomoże Ci nabrać rozpędu i ruszyć z miejsca już jutro.

Dlaczego trening mentalny? Bo wierzymy, że podobnie jak trenujemy nasze ciało, tak samo możemy wytrenować nasz umysł, żeby stał się mięśniem szczęśliwego życia, na które każdy z nas zasługuje.

 Jak to działa:

  1. Kontakt 
  2. Pierwsza 50 – minutowa sesja, za połowę ceny, na której ustalamy cel spotkań
  3. Przygotowujemy dla Ciebie indywidualny plan na kolejne 4 sesje, podczas których, przy pomocy konkretnych narzędzi i ćwiczeń pracujemy nad konkretnymi tematami, które pomogą Ci zrealizować swój cel np. budowanie pewności siebie, praca z wartościami, akceptowanie porażek, odpuszczanie perfekcjonizmu, ćwiczenia pomagające w utrzymaniu spokoju wewnętrznego itd.

Na 100% gwarantujemy Ci, że zmienisz myślenie o sobie, że zobaczysz ile możesz osiągnąć i na co Cię stać, a jeśli wykorzystasz narzędzia oraz to czego Cię uczą w codzienności, gwarantuję, że osiągniesz swój cel, poznasz swoje mocne strony, podniesiesz swoją pewność siebie, nauczysz się wykorzystywać porażki jako szansę, nauczysz się podążać za swoimi marzeniami, nawet gdy czasem się potkniesz.