Coaching i mentoring biznesowy

Rozwiązanie, dzięki któremu poprawisz swoje umiejętności managerskie, zwiększysz zaangażowanie zespołu, poznasz metody i narzędzia managerskie.Znacznie skróci się proces zwiększenia Twoich umiejętności, wzrośnie motywacja i efekty pracy zespołu

Jesteś managerem, zarządzasz zespołem, masz już w tym pewne doświadczenie lub stawiasz dopiero pierwsze kroki?

Twój dzień to ciągła gonitwa – praca, cele, wyzwania, coraz dłuższa lista bieżących spraw. A do tego zespół, w którym nie wszyscy osiągają wyniki, jakich oczekujesz. Nie wszystkim na tym zależy, a Ty nie zawsze wiesz, jak sprawić, żeby ludzie byli bardziej zaangażowani.

Jesteś managerem z długim stażem albo nowomianowanym?

Zależy Ci na tym, aby być profesjonalnym w tym, co robisz, rozwijać swoje umiejętności, być dobrym liderem.

Być może jesteś samoukiem, nie do końca pewnym, czy działasz w dobrym kierunku. 

Borykasz się z brakiem czasu na samodzielny rozwój. W niektórych sytuacjach brakuje Ci pewności siebie. Zauważasz brak lub słabą motywację zespołu.

Zauważasz, że inni managerowie mają lepsze rezultaty.

Wiesz, że na rynku są liderzy o znacznie większym doświadczeniu od Twojego. Masz obawy o swoją przyszłość.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu poprawisz swoje umiejętności managerskie, zwiększysz zaangażowanie zespołu, poznasz metody i narzędzia managerskie.

Program jest oparty  autorską metodę EFFECT©, zapewniamy Ci indywidualne podejście dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystasz z programu realizowanego przez doświadczonego praktyka.

Program rozwoju kompetencji managerskich składa się z 8 sesji.

Klienci, którzy z niego skorzystali, są zadowoleni. Widzą praktyczne, konkretne rezultaty w odniesieniu do celów, jakie określili na początku programu. Pierwsze efekty widoczne są już po 2 – 3 sesjach.

Jak jednym zdaniem można określić użyteczność tego programu?

To proces, dzięki któremu znacznie szybciej osiągniesz rezultaty, niż zrobiłbyś to sam.