Wystąpienia publiczne

Rozwiązanie, które pokaże, jak odczarować stres przed wystąpieniami publicznym, jak czerpać z nich pozytywną energię, jak krok po kroku przygotować się do nich technicznie, o co należy zadbać, co robić w trakcie i jak zakończyć wystąpienie, aby każdy o nim mówił.

Chcesz pokazać się na konferencji od jak najlepszej strony, chcesz by Twoi liderzy występowali bez stresu i tremy na konferencjach, chcesz by produkty/ usługi Twojej firmy były dobrze prezentowane na spotkaniach u klienta ?

Twoi pracownicy boją się występować publicznie nie chcą się wychylać, jeden patrzy na drugiego, aby coś zaprezentować, Chcesz, by pracownicy występowali publicznie?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, pokaże, jak odczarować stres przed wystąpieniami publicznymi, jak czerpać z nich pozytywną energię, jak krok po kroku przygotować się do nich technicznie.

Trening wystąpień publicznych skrojony będzie pod Twoich pracowników- masz osoby niedoświadczone zaczniemy od zera, masz średnio-zaawansowanych pokażemy triki i metody, aby podkręcić ich wystąpienie- każdy sprawdzi się w roli mówcy- u nas nie ma podpierania ścian i chowania się za filary – każdy przygotuje swoje wystąpienie finałowe.

Trening wystąpień publicznych składa się z następujących modułów:

  • Oddychaj – techniczna część wystąpień –co zrobić, aby nic Cię nie zaskoczyło 
  • Moc tekstu – Jak przygotować prezentację, która będzie Twoim przyjacielem nie wrogiem
  • Relax Take it easy – drżenie rąk i nóg, martwy wzrok czyli jak zapanować nad ciałem
  • Słuchaj siebie – głos kluczem do idealnego wystąpienia
  • To już jest koniec – jak zakończyć wystąpienie, by zostało zapamiętane na długo

100% uczestników treningu wystąpień publicznych przetestuje bycie mówca już podczas szkolenia- otrzyma feedback i wskazówki, aby szlifować swój warsztat