Joga dla biznesu

Joga pozwoli w 100 % bardziej świadomie kontrolować swój oddech i całe ciało . Nauczysz się nie walczyć ze stresem, ale czerpać z niego siłę, zatrzymać gonitwę myśli by być w stanie TU I TERAZ . W życiu liczy się tylko ten moment którym oddychasz, który jesteś w stanie świadomie doświadczyć.

  • Pracujesz w korporacji lub masz własny biznes ?
  • Nadmiar obowiązków  sprawia, że nie masz czasu dla siebie? 
  • Czujesz coraz większy brak kontroli w swoim życiu? Odczuwasz coraz większy mętlik w głowie?
  • Potrzebujesz wyciszenia ? Spokoju ? Odprężenia ciała ? 
  • A może masz wszystko, a jednak czegoś brakuje …odczuwasz pustkę?

 

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, spotkajmy się na macie, by spróbować praktyki jogi. Może kiedyś uczestniczyłeś w zajęciach i były zbyt trudne dla Ciebie ? Nie czułeś wsparcia ze strony osoby prowadzącej. My pokazujemy na sesji różne możliwości  asan tak, abyś mógł czuć się swobodnie,  bez względu na to, czy już kiedyś praktykowałeś jogę, czy będziesz na zajęciach po raz pierwszy, bo spotkanie na macie to spotkanie z samym sobą to uwolnienie umysłu i połączenie ciała i duszy. Pomagamy poprawić  funkcjonalność całego ciała , funkcje  oddechu, koncentracji, uzyskując odprężenie psychiczne i fizyczne .

Zajęcia składają się 3 elementów na początku: wyciszenie i połączenia z oddechem, kiedy odnajdziesz swój rytm oddechu, słuchasz go podczas praktyki i poruszasz się wraz z nim, to on Cię prowadzi, instruktor tylko towarzyszy Ci w praktyce, która jest drugim elementem spotkania,  zakończeniem jest relaks, kiedy ciało rozluźnia się i zapamiętuje to, co było dla niego korzyścią. 

Na 100%  będziesz bardziej świadomie kontrolował swój oddech i całe ciało . Nauczysz się nie walczyć ze stresem, ale czerpać z niego siłę,  zatrzymać gonitwę myśli, by być w stanie  TU I TERAZ.