Joga śmiechu

To metoda, która sprawi, że Twój zespół poczuje wzrost poziomu radości i dobrego nastroju już podczas pierwszych minut spotkania. Poznacie sposób, który wpływa na obniżenie poziomu stresu i który sprawi, że pojawi się spokój i lepsze samopoczucie i więcej energii do działania.

Prowadzisz dział HR i ważne jest dla Ciebie samopoczucie pracowników.  Wiesz, jak ważna jest pozytywna atmosfera i wspólne działanie w zespole, ponieważ ma to ogromny wpływ na sukces firmy! 

Sprawdziłaś już wiele metod i robisz bardzo dużo dla swojego zespołu, ale czujesz frustrację, bo cały czas przybywa problemów i wyzwań. Do tego odczuwasz lęk i smutek tak, jak każdy, jednak nadal szukasz nowych sposobów, bo chcesz pomagać swoim ludziom.

Rozwiązaniem są warsztaty „Uśmiech w pracy” to narzędzie, które zostało z sukcesem sprawdzone  z  przez wiele korporacji, a także mniejszych firm. Uśmiech zadowolenia u pracowników pojawiał się bardzo szybko i co ważne został na długo po zakończonym warsztacie.

Joga śmiechu to metoda, która zakłada, że każdy może śmiać się bez użycia żartów, jedynie podejmując taką decyzję. Podczas sesji wykonywane są ćwiczenia z wyobraźni inspirowane dziecięcą zabawą wywołujące śmiech. Dodatkowo uzupełnione są ćwiczeniami oddechowymi. Metoda nie wymaga specjalnego przygotowania pracowników ani specjalnych urządzeń. Nie wymaga również specjalnej sprawności fizycznej, a warsztat można przeprowadzić w warunkach biurowych stacjonarnie, jak i w wersji online. Uzupełnieniem metody są dodatkowe narzędzia wspierające zespoły w utrzymaniu zdobytej wiedzy i dobrego samopoczucia.

Większość klientów-firm, którzy do nas trafiają ma już dość prób rozwiązania potrzeb pracowników w kwestii samopoczucia.  Są bardzo zmęczeni i zestresowani. Lęki i przygnębienie sprawia, że coraz trudniej im znaleźć motywację do działań. Potrzebują skutecznych rozwiązań również dla siebie. 

Wspólny śmiech bardzo integruje pracowników, jak również sprawia, że jest duża potrzeba utrzymania kontaktu również po zakończonym warsztacie. . Wiedząc o tym, zapewniamy kontakt, jak i konsultacje z klientem nawet po zakończeniu współpracy

Już po 3-4 spotkaniach poprawi się komunikacja i relacje w zespole. „Uśmiech w pracy” ma wpływ na zdrowie zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym.  Odczuwalny zostanie wzrost zaangażowania pracowników oraz wyższe poczucie pewności siebie i samoskuteczności w miejscu pracy.