BIZNES

Bartosz Siedlecki

Swoją determinacją, zaangażowaniem i postawą pokazuje, że niemożliwe nie istnieje. Swoją przygodę z rozwojem osobistym zaczął w wieku 16 lat, kiedy to w jego dłonie wpadły pierwsze treści o rozwoju osobistym. Pozornie przypadkowa błahostka, która miała olbrzymi wpływ na jego przyszłość.

Rozwijał się u boku największych praktyków tego świata, zdobywał doświadczenia w międzynarodowych korporacjach. Mając zaledwie 21 lat, został najmłodszym menedżerem w kraju, by kilka lat później zostać jednym z najlepszych menedżerów w całej Polsce. Dzięki tym doświadczeniom zdobył kompetencje, które pozwoliły mu z sukcesem prowadzić swoje firmy w wielu różnych branżach.

Pasjonat życia, nieszablonowych rozwiązań, uwielbia podróże, toskańską kuchnię i z rozmachem realizuje swoje najśmielsze wizje i projekty.

Jednak jego życie dalekie jest od bajkowej sielanki. Codziennie stawia czoła wyzwaniom wynikającym z jego niepełnosprawności. W 2018 r. miał wypadek, doznał bardzo poważnych uszkodzeń ciała, przez co teraz porusza się na wózku.

Jego nieugiętość, stanowczość i konsekwencja są przykładem, że niezależnie od tego, czego doświadczyliśmy w przeszłości, zawsze mamy wpływ na przyszłość. Jak sam mówi, ma misję, aby udowodnić każdemu, nawet największemu niedowiarkowi, że ograniczenia są tylko w naszej głowie. Dlatego teraz realizuje się jako mówca oraz trener mentalny, aby nie tylko mówić, ale przede wszystkim pokazywać, że zawsze można złapać ster swojego życia i decydować o jego kierunku.

BSok (Custom)