BIZNES/ZDROWIE I HARMONIA

Katarzyna Szymecka

Coach Kryzysowy, trener mówca John C. Maxwell Team. Ma za sobą szesnaście lat pracy w korporacjach, w instytucjach finansowych, a także przeżyte kryzysy. One skłoniły ją do wykorzystania swojego doświadczenia w pracy z innymi i pomaganiu im w odzyskaniu własnego życia.

Ukończyła kursy Trenera Sprzedaży i Sales Management Academy, które pozwoliły jej wykorzystać umiejętności w roli lidera, w przewodzeniu z sukcesem zespołem sprzedażowym. Dały także możliwość świeżego spojrzenia, zmiany nastawienia i działania. Zrozumiała, że rozwój osobisty to proces, który pozwala jej dostrzec różne możliwości na poszczególnych etapach życia i z nich skorzystać. Aby zgłębić proces rozwoju i pomagać skutecznie innym w ich procesie przemiany, zainteresowała się bardziej zagadnieniem coachingu, dlatego ukończyła Szkołę Coachów Prosperity, Akademię Coachingu Kryzysowego i przystąpiła do John Maxwell Team. Ta międzynarodowa organizacja, pomogła spojrzeć jej na przywództwo z innej perspektywy i dała możliwość przekazywania wiedzy innym liderom.

Pracuje głównie z klientami, którzy potrzebują wsparcia w wyjściu z kryzysu emocjonalnego i wzrastaniu jako lider. Podczas pracy skupia się na pomocy w powrocie do stabilności w życiu i odzyskaniu harmonii, aby w kolejnym etapie budować swoją przyszłość w oparciu o realizację własnych celów i marzeń. Pomaga także osobom, które będąc w roli lidera, chcą wykorzystać w pełni swoje umiejętności i potencjał aby budować efektywne zespoły, dbać o dobrą atmosferę pracy i szkolić innych liderów.

W swojej pracy wykorzystuje swoje doświadczenia: szesnaście  lat pracy w korporacjach, w instytucjach finansowych, przeżyte kryzysy emocjonalne, sukcesy, porażki i umiejętność radzenia sobie z nimi, bycie w roli lidera, jak również  doświadczenia z innymi liderami, menedżerami, współpracownikami i klientami.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYMW radzeniu sobie z kryzysem i związanym z nim silnym stresem, w uświadomieniu sobie tego co nieuświadomione – przekonania, nawyki, wartości, marzenia, w budowaniu poczucia własnej wartości, budowaniu i doskonaleniu umiejętności liderskich, przekładających się na dobrą atmosferę i efektywność. Wspólna praca opiera się zarówno na spotkaniach indywidualnych jak i na warsztatach, z uwzględnieniem zasad partnerstwa, szacunku, zaufania, doceniania, akceptacji.

Kocha podróże, jest zafascynowana innymi kulturami, spojrzeniem na życie i oczywiście regionalną kuchnią. Miłośniczka natury, zwierząt. Wspiera organizację WWF i dlaschroniska.pl. 

Kieruje się słowami Johna C. Maxwella:  „To co masz dziś jest rezultatem twojego myślenia na wczoraj. To co będziesz mieć jutro, będzie rezultatem twojego myślenia na dziś”.

IMG_8031_2 szymecka