ZDROWIE I HARMONIA/BIZNES

Agata Sołecka

Certyfikowany coach ICF i mentorka. Szczególnie bliskie jest jej wspieranie innych w trudnych relacjach i dostarczanie narzędzi użytecznych do skutecznej komunikacji. 

Z wykształcenia biolożka.  Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży wydawniczej, z którą była związana ponad 20 lat w roli redaktorki i wydawcy publikacji medycznych oraz menadżerki. 

Wieloletnia współpraca ze środowiskiem medycznym, z autorami oraz podwykonawcami pozwoliła jej na uzyskanie kompetencji, które z powodzeniem wykorzystuje w zawodzie coacha i mediatora. Wolontariuszka i współzałożycielka Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych – Dobra Wola. 

W obecnie wykonywanym zawodzie związanym ze wspieraniem innych przydatne okazują się zarówno dotychczas nabyte umiejętności, jak i cechy osobowości, empatia i chęć pomagania.  Szczególnie bliskie jest jej dostarczanie klientom narzędzi użytecznych w komunikacji i nawiązywaniu prawidłowych relacji.

Mottem, które towarzyszy jej w pracy z klientami i w życiu jest myśl Alberta Einsteina- „Nie rozwiążemy naszych problemów myśląc   w ten sam sposób, który doprowadził do ich powstania„.

AirBrush_20211101090918