BIZNES

Agnieszka Wesoły

MARKETINGOWIEC, PR-OWIEC, COACH Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM!


Specjalizuję się w obszarze budowania silnej i autentycznej marki osobistej, która przynosi korzyści finansowe!

Od prawie 20 lat pracuję z zarządami, managerami, liderami w obszarach związanych z zarządzaniem produktem, komunikacją marketingową, public relations oraz kreowaniem wizerunku.

Z osobami indywidualnymi współpracuję w obszarach: komunikacji, aby dawała ona wartość innym oraz budowania marki osobistej na swoich realnych kompetencjach, wiedzy, doświadczeniu, osobowości, tak aby zostać zauważonym i zapamiętanym.

Jestem twórcą programu „Z marką Ci do twarzy” w ramach, którego każda osoba może nauczyć się jak budować i prowadzić swoją markę, aby przyciągała ona do siebie społeczność oraz przynosiła korzyści finansowe!


Jeżeli czujesz, że marka osobista może przenieść Twój biznes na wyższy poziom, a z drugiej strony nie wiesz co powinno być jej fundamentem, jak świadomie budować i zarządzać swoim wizerunkiem, wokół czego gromadzić swoją społeczność lub od jakiegoś czasu budujesz swoją markę, ale chciałbyś, aby była ona bardziej skuteczna i przynosiła Ci więcej korzyści – napisz do mnie!  Razem to ułożymy!

1