BIZNES

Maciej Młynarczyk

Inwestycje w start-upy, udziały w firmach oraz Crypto

Maciej jest osobą bardzo zdeterminowany w dążeniu do wyznaczonych celów, ale i nie tylko. Narzuca sobie twarde wyzwania, aby sprostać swoim ograniczeniom. Kocha podróże i  ciągle gna w nieznane. Nie wyobraża sobie, aby przestać czerpać radość z życia nawet w tych najtrudniejszych chwilach.  Ważne jest dla niego to, żeby inspirować ludzi do tego, by nie zrezygnowali ze swoich marzeń, które mają na wyciągnięcie ręki.

Maciej głęboko wierzy w to, że w każdym z nas drzemie potencjał do walki o swoje i każdy ma moc, aby realizować swoje marzenia. Jego misją jest pomóc jak największej liczbie osób w tym by budować społeczności, które z zamiłowaniem będą wsparciem dla siebie i innych.

W swoich zamierzeniach podąża własną droga a jego determinacja i upór pozwalają mu na pokonywanie wszelkich trudności przez co niemożliwe staje się możliwym.Pokazując na własnym przykładzie, jak śmiało możesz porzucić swoje obawy, aby wyruszyć w nieznane.

W życiu kieruje się mottem “ JAK NIE DZISIAJ TO KIEDY!!!”

Maciej chce budować społeczności, które z zamiłowaniem będą wsparciem dla siebie i innych w każdej sytuacji, które mogą pojawić się i zmienić nasze życie w najmniej oczekiwanym momencie.

Jako mówca chce inspirować ludzi do tego by nie zostawiali swoich celów, które mają na wyciągnięcie ręki. Pragnie  motywować  ludzi do działania dając im wartości dzięki którym nabiorą większej pewności siebie.

Jako coach, jego  misją jest pomoc ludziom w odnalezieniu właściwej drogi do pokonania trudności z jakimi muszą się zmierzyć oraz uaktywnieniu potencjału, który drzemie w każdym z nich, ale czasem z niezależnych przyczyn nie potrafią go zidentyfikować.

IMG_7955