Coaching - Zmiany

W cochingu zmiany wraz z trenerem zbudujesz cały proces przejścia z punktu A, w którym wygrywa frustracja do punktu B, gdzie króluje sukces, z planem, z budowaniem odwagi i pewności siebie.

Jesteś osobą, która jest gotowa na wprowadzenie istotnych zmian w swoim życiu, ale brakuje Ci odwagi, pewności siebie i planu działania.

Być może utknąłeś, odczuwasz frustrację, będąc w miejscu, w którym jesteś. Możliwe, że zapętlasz się w swoich myślach, bądź popadłeś/popadłaś w marazm. Nie potrafisz w pełni cieszyć się życiem a to wpływa negatywnie na pozostałe obszary Twojego życia. Marzysz o zmianie, nie potrafisz jednak sam przez nią przejść, inni „doradcy” z boku wcale nie pomagają, Twój krytyk wewnętrzny szaleje. A może już kiedyś próbowałeś przejść przez tą zmianę, ale zabrakło wokół Ciebie kompetentnej osoby, która ma jasny plan działania i poprowadzi Cię za rękę?

Mamy dla Ciebie rozwiązanieZbudujemy z Tobą cały proces przejścia z punktu A do punktu B z planem, z budowaniem odwagi i pewności siebie. Ty skupisz się na efektywnym działaniu, my wspieramy Cię obiektywnymi obserwacjami, motywacją, inspiracją i oczekiwaniem odpowiedzialności z Twojej strony.

Proponujemy Ci konkretny plan na działanie oparty na tym, co mamy, z wyznaczeniem wizji, gdzie chcemy być i konkretnych krokach pomiędzy (identyfikuję co Ci przeszkadza w byciu tam, gdzie chcesz być, bazujemy na twoich zasobach, ustalamy nowy plan, realizujemy go krok po kroku). 

Ramowy program:

  • sesja zapoznawcza, tzw. „chemiczna” – oboje sprawdzamy, czy ze sobą rezonujemy, chcemy dać Ci szansę usłyszenia, zobaczenia, wyczucia trenera, aby dać sobie odpowiedź na pytanie, czy wchodzimy ze sobą w ten proces i we wspólną relację. 
  •  identyfikujemy gdzie jesteś teraz 
  • ustalamy, gdzie chcesz być, co jest Twoim pkt B
  • budujemy wizję Ciebie w tym miejscu, ustalamy z czym konkretnie chcesz „wyjść”
  • sprawdzamy, jakie masz obawy i przekonania, które mogą Ci przeszkadzać, wypracujemy metody, które pomogą Ci je pokonać 
  • określamy jasne i mierzalne cele i tworzymy plan działania – niezbędny, aby je osiągnąć 
  • pracujemy z konkretnym planem

Jeśli zaangażujesz się na 100 %, po około trzech spotkaniach zaczniesz dostrzegać różnicę w patrzeniu na cały proces i na siebie.

Jeśli samemu podlegasz wpływowi stresu i obawom przed nowym, słuchasz krytyka wewnętrznego, daj się przeprowadzić przez ten proces za rękę. Gwarantujemy Ci dystans, racjonalne spojrzenie z zewnątrz, z uwzględnieniem Twoich potrzeb.

Twój sukces jest naszym sukcesem. Wejdźmy razem „w nowe”.