Jogalates

Jogalates to połączenie wyciszającej praktyki jogi z dynamiką i precyzją pilatesu. Te dwie metody idealnie się uzupełniają. Jest to holistyczne podejście, które łączy pracę ciała i umysłu poprzez oddech.

Potrzebujesz zadbać jednocześnie o swoje ciało i umysł? Chcesz odkryć zupełnie nową perspektywę odczuwania swojego ciała? 

Czujesz, że potrzebujesz wyciszenia, a równocześnie popracować nad wzmocnieniem swoich mięśni głębokich, które stabilizują kręgosłup oraz chcesz poprawić swoją postawę i elastyczność ciała?  

Jeśli, Twoja odpowiedź brzmi tak, to Jogalates jest właśnie dla Ciebie. 

Sesja Jogalates jest odpowiedzią na dzisiejsze czasy, w których świat pędzi, wymagając od nas coraz więcej. To idealne rozwiązanie na wyciszenie się oraz zbudowanie świadomości swojego ciała, by lepiej funkcjonować każdego dnia. 

Podczas ćwiczeń mocny akcent jest stawiany na mięśnie głębokie stabilizujące kręgosłup oraz poprawne ułożenie miednicy. Zajęcia pogłębiają świadomość ciała, skupiając się nad wytrzymałością, wzmocnieniem, stabilizacją oraz elastycznością. Na poziomie mentalnym pomagają w utrzymaniu równowagi, kontroli nad ciałem oraz koncentracji. 

Już po pierwszej sesji treningowej poczujesz większą równowagę w swoim ciele, a umysł będzie bardziej spokojny.