Hipnoterapia - Świadoma

Dzięki hipnoterapii świadomej szybko odnajdziesz źródło swoich dolegliwości somatycznych, źródło swoich lęków, przepracujesz je oraz nastawisz swoje myśli ku lepszej, optymistycznej przyszłości, gdzie doskonale będziesz radzić sobie z emocjami.

Hipnoterapia polega na uzyskaniu większego wglądu w siebie i swoje doświadczenia oraz odreagowaniu emocji i ich transformacji. W stanie hipnozy można skorzystać z tych zasobów nieświadomego umysłu, do których nie mamy dostępu w stanie zwykłej świadomości.

Praca z podświadomością uważana  jest  za  najszybszą, najpraktyczniejszą  metodę, by zmienić swoje życie na lepsze. Już po 1 sesji zauważysz różnicę. Zrozumiesz swój lęk, niepokój, negatywne emocje, z łatwością je przepracujesz i uwolnisz.

W hipnoterapii świadomej bardzo szybko widać efekty. Jest to świadomy proces, masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się podczas sesji. Nie musisz mieć zdolności, aby wejść w proces hipnoterapii świadomej. Codziennie nieświadomie wchodzisz w nią kilka razy dziennie.