Trening mentalny dla dzieci i młodzieży

Trening, dzięki któremu Twoje dziecko określi swoje marzenia, zbuduje pewność siebie, chęć do realizacji pasji oraz budowania realnych relacji z rówieśnikami, opartych na kontakcie twarzą w twarz, a nie tylko na social mediach.

  • Jeśli jesteś Rodzicem świadomym, że dziecko już w wieku wczesnoszkolnym potrzebuje wsparcia w budowaniu przekonań, które będą prowadzić je przez życie
  • Jeśli jesteś Rodzicem, który chce zbudować mocne poczucie własnej wartości swojego dziecka, dać mu stabilne podstawy do sięgania po większe sukcesy, z prawem, że nie zawsze jest idealnie.
  • Jeśli jesteś Rodzicem, który chce nauczyć dziecko, brania odpowiedzialności za swoje działanie, a zarazem pokazać, że konsekwencja i determinacja to mięsień, który można wyćwiczyć. 

W treningu mentalnym dla dzieci i młodzieży oferujemy indywidualne podejście do nauki, poprzez zabawę i zaciekawienie dziecka. Wykorzystując różne metody, pokazujemy jak to wpływa na rozwój i przyswajanie wiedzy. Ponadto pracujemy nad tym by Twoje dziecko z odwagą i radością wchodziło w swoje życie. Żeby brało odpowiedzialność za swoje wybory, a zarazem miało pasję i chęć realizacji własnych marzeń. Żeby z  łatwością opowiadało o swoim życiu, bez lęku przed oceną oraz  zachowaniu szacunku do drugiego człowieka.

Ponadto dzięki tym spotkaniom wzrośnie pewność siebie Twojego dziecka. Dzięki czemu łatwością będzie opowiadało o swoim życiu, bez lęku przed oceną i będzie szło po swoje marzenia, a przy tym wszystkim będzie emanowało szacunkiem do drugiego człowieka.