Warsztat “ Poczuj siebie dla mężczyzn”

dzięki temu warsztatowi lepiej poznasz siebie. Dotrzesz do swojego serca, do swojego brzucha, do ukrytych emocji w ciele. Pozwoli Ci to nauczyć się nowego sposobu, radzenia sobie z emocjami, bez krzywdzenia świata wokół.

  • Jeśli jesteś Tatą, który nie umie poradzić sobie z emocjami swoich dzieci, krzykiem, złością? 
  • Jeśli jesteś Mężem, który wziął na siebie dużą odpowiedzialność samodzielnego utrzymania rodziny i presja z każdym miesiącem jest coraz większa?
  • Jeśli jesteś Mężczyzną, który nie radzi sobie ze smutkiem czy poczuciem osamotnienie?
  • Jeśli jesteś Szefem, który nie deleguje zadań w zespole i zżera go stres?

 

Ten warsztat jest dla Ciebie. Odetnij się od sloganów „chłopaki nie płaczą, nie bądź beksą”, „nie oddasz mu?, nie bądź tchórzem!”. Przyjrzyj się swojemu życiu i zobacz Czy oceniasz siebie jako wystarczająco ważnego, żeby dać sobie czas, na zajęcie się swoim zdrowiem, emocjami, życiem? Czy inni są ważniejsi? Czy wybierasz poświęcanie się dla innych od dbania o siebie? 

 

Podczas warsztatów, porozmawiamy o Twoich niezaspokojonych potrzebach i o tym, że za każdym działaniem, lub jego braku stoją nasze przekonania i potrzeby. Popracujemy również z czuciem swojego ciała. Od mówienia, poprzez złapanie sytuacji aż do uwalniania bądź transformacji emocji w sposób wspierający. 

 

Na koniec będzie lekcja komunikacji o emocjach, tak by ich nie ranić, a by działanie było wspierające. Szczególnie ważne w kontakcie z dziećmi, partnerem i w pracy. Do wykorzystania w każdej sytuacji. 

Warsztat jest jednorazową inwestycją. Wyjdziesz z niego z pakietem sposobów i wyćwiczonymi metodami jak radzić sobie z emocjami.