BIZNES/ZDROWIE I HARMONIA

Urszula Jóźwiak

Certyfikowany Trener Mentalny, Menedżer Projektów, Menedżer Zarządzania, Specjalista do spraw przytulania, Pasjonatka i Doradca Życia w zgodzie z Sobą.

Urszula jest osobą pozytywną, która, działa tak aby praca była pasjonującym elementem jej życia a nie koniecznością. Na co dzień poszukuje nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań do pokonywania trudności zarówno w życiu osobistym jaki i zawodowym. 

 

Urszula posiada dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją, jakością oraz projektami optymalizacyjnymi i wdrożeniowymi w branży farmaceutycznej. 

Buduje zespoły projektowe poprzez warsztaty rozwojowe z wykorzystaniem elementów treningu mentalnego. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów mentalnych z menedżerami na różnym stopniu rozwoju kariery tak aby oni i ich zespoły byli zgrani i skuteczni w osiąganiu wyznaczonych celów.

Prowadzi indywidualne treningi mentalne dla osób będących w na drodze do realizacji własnych celów i marzeń. Wspiera rozwój pewności siebie, umiejętność zwyciężania i koncentracji w dążeniu do celu oraz osiągania równowagi życiowej w zgodzie z pełną akceptacją siebie. 

Pasją Urszuli jest praca z ludźmi przez docieranie do ich wnętrza. Ceni sobie możliwość pracy bezpośredniej z człowiekiem tak, aby czuł swój rozwój ii wzrastał w poczuciu własnego szczęścia. Lubi pracować z osobami w różnym wieku, także z dziećmi i młodzieżą, tworząc dla nich bezpieczną przestrzeń do rozwoju. 

Marzeniem Urszuli jest stworzenie Strefy Przyjaźni jako miejsca do nauki o dotyku, relacjach i wartości relaksu w naszym życiu.

Urszula w czasie wolnym najchętniej pływa, spaceruje z psem, zbiera grzyby, pisze wiersze, I spotyka się z przyjaciółmi. 

Wspiera charytatywnie działalność osób z problemami społecznymi.

Ula_Józwiak