BIZNES

Szymon Niżegorodcew​

Certyfikowany Coach 

Szymon jest certyfikowanym coachem. W 2021 r. uzyskał certyfikat Profesjonalnej Szkoły Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. 

Prowadzi sesje coachingowe i mentoringowe w obszarze zawodowym skierowane do prawników wykorzystując własne dwudziestoletnie doświadczenie radcy prawnego. 

Szymon pracuje także w obszarze życia prywatnego z ojcami i młodzieżą. Przez 5 lat prowadził wraz z żoną, edukację domową dla swoich dzieci i dzieci znajomych. Ukończył kurs tutoringu dla młodzieży, kurs podstaw pracy pedagogicznej według idei Marii Montessori oraz szkolenie „Praca na obozach z dziećmi i młodzieżą metodą OHiAH” w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie.

Szymon korzysta ze sprawdzonych metod, dzięki którym każdy z kim pracuje jest w stanie zrozumieć  jak podążać za własnymi celami, a podczas ich realizacji  efektywniej wykorzystywać swoje zdolności. 

Szymon wspiera w braniu większej odpowiedzialność za życie i poprzez pytania i dialog, pomaga przyjrzeć  się własnym przekonaniom i wartościom oraz spojrzeć na swoje sprawy z różnych perspektyw.

Prywatnie jest mężem i tatą czwórki dzieci.

sn profilowe