BIZNES/ZDROWIE I HARMONIA

Sergio S Dorje

Mentor rozwoju, Terapeuta, Specjalista od rozpoznawania sekt i grup destrukcyjnych, Autor książki „Sekrety Rozwoju Osobistego”

Sergio S Dorje jest mentorem rozwoju osobistego, specjalizuje się w pomocy psychologicznej głównie kobietom, które doświadczają trudności w związkach i relacjach z innymi. Jest również specjalistą od rozpoznawania sekt i grup destrukcyjnych. Ponadto jest terapeutą pracy z ciałem, dyplomowanym masażystą, terapeutą techniki Bowena, absolwentem szkoły medycznej PWSM. Zdobytą przez lata doświadczeń wiedzą dzieli się w swojej książce pt. „Sekrety Rozwoju Osobistego”.

Sergio S Dorje urodził się na Sardynii i od kilkunastu lat żyje w Polsce. Swoją podróż do świadomego przebudzenia rozpoczął ponad dwadzieścia  lat temu. W trakcie tego czasu uczył się i dalej pobiera nauki od nauczycieli z różnych ścieżek duchowych oraz dokształca się w dziedzinach psychologii, medycyny i fizjoterapii.

Poprzez swoją działalność wspiera ludzi w drodze do świadomego życia i kreowania swojej rzeczywistości. Dzieli się radością życia i tym, że warto marzyć, mieć ambitne cele i je realizować. 

Jego klienci osiągają swoje cele, uzdrawiają traumy oraz zranienia i otwierają się na miłość. Te piękne procesy zachodzą za pomocą tego, co oferuje: sesje mentorskie, warsztaty rozwojowe, warsztaty uwalniania emocji, warsztaty Sztuk Świątynnych, warsztaty i kręgi medytacyjnie, masaże, sesje uzdrawiania seksualnego oraz profesjonalne wsparcie ludzi przy zmianie pracy, które pomaga im zdobyć pracę marzeń.

Swoją działalność Sergio S Dorje opisuje tymi słowami:

„Chcę powiedzieć Ci coś bardzo ważnego… nie urodziłaś się po to, by żyć nieświadomie, w bólu i z dużym bagażem zmartwień. Jesteś tu dlatego, że masz w sobie ogromną siłę, która czeka, aż pozwolisz jej udowodnić swoją moc!”

jozefow-60