ZDROWIE I HARMONIA

Sandra Król

Instruktor Fitness i Pilates, Trener Mentalny, Autorka Projektu HolisticFIT

Miłość, wolność, autentyczność, rozwój oraz odwaga to główne wartości życiowe, którymi Sandra kieruje się na co dzień. Od dziesięciu  lat prowadzi zajęcia fitness i od dwóch lat pilates z elementami jogi.

Uzyskała również tytuł Trenera Mentalnego. Pasjonuje ją wiedza w zakresie kognitywistyki, neuronauki oraz fizyki kwantowej. Szukając swojej własnej drogi, stworzyła projekt HolisticFIT, w którym skupia się całościowo na zdrowiu psychofizycznym człowieka.

Sandra  uważa, że warto zadbać o sprawność naszego ciała i umysłu, aby móc cieszyć się w pełni pięknem tego życia. Jest osobą o wielkim sercu. Jej moc przejawia się we wrażliwości i empatii. Ma bogatą intuicję, dzięki której potrafi dostrzec więcej w danym człowieku, czy sytuacji.

Sandra jest wulkanem pozytywnej, dobrej energii, a swoim uśmiechem potrafi zarazić największego pesymistę. Uważa, że każdy człowiek powinien poczuć pełnię szczęścia i lekkości w swoim życiu, mimo trudności jakie napotyka na swojej drodze odnaleźć w sobie swoje prawdziwe źródło i żyć w zgodzie ze sobą.

 

Sandra w swojej pracy ceni profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Poprzez głęboki proces, wykorzystując narzędzia i techniki treningu mentalnego, pomaga polepszyć jakość życia innych ludzi. Tworzy bezpieczną przestrzeń dla drugiego człowieka, ponieważ rozumie, jak bardzo jest to ważne. Sama przechodziła tę drogę. Wierzy, że wszystko dzieje się po coś. W ostatnich latach, różne wydarzenia w jej życiu, łączą się ze sobą jak puzzle w jedną całość. Dzięki temu czuje, że jest na właściwej drodze i spełnia swoje przeznaczenie. Idąc za głosem swojego serca, wzrasta z każdym nowym doświadczeniem.

Sandra jest podekscytowana tym, co jeszcze ją czeka. W pełnym zaufaniu i z ufnością  jest gotowa na nowe możliwości oraz wyzwania. Chętna na poszerzanie swoich horyzontów.

Uwielbia aktywność fizyczną, muzykę, podróże i być blisko natury. Jest ciekawa drugiego człowieka i świata.

Sandra  sama siebie nazywa pasjonatką życia.  Mówi, że nigdy się nie starzejemy, jeżeli kieruje nami ciekawość i otwartość na świat.

Jej motto życiowe brzmi: „Bądź w tym świecie, ale jakby nie z tego świata”. Wierzy, że kiedy mamy otwarte serca i umysły, to naprawdę wszystko jest możliwe. 

Mówi: “Odblokuj się na życie i miej odważne serce! Nie jesteś tu przypadkiem”

Ceni sobie również cytat Agnieszki Maciąg „Nieważne w jakim świecie żyjesz, ważne jaki świat żyje w Tobie”.

Sandra specjalizuje się w pracy nad poprawą zdrowia psychofizycznego – HolisticFIT.  Czuje się świetnie pracując i pomagając z ćwiczeniami  z drobnym sprzętem i na macie. Uwielbia pracę z kobietami i dziećmi. 

Prywatnie lubi robić zdjęcia, zwłaszcza krajobrazów, a także jazdę na  rowerze i snowboard.

Sandra Król