ZDROWIE I HARMONIA

Olga Grzesiak

Certyfikowany Coach, Przedsiębiorca, Pedagog

Olga jest  przedsiębiorcą z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Kieruje się dewizą,  że jak masz coś robić byle jak, to lepiej nie rób wcale.

Jako pracodawca, Olga  wie, że bez względu na to jakie kupisz maszyny to i tak kluczem do sukcesu jest człowiek, jego zaangażowanie, poziom motywacji i wiadomość celu w jakim pracuje. Tę prawdę wypracowała w sobie budując zespół do wspólnej pracy i utwierdziła w sobie kształcąc się w zawodzie coacha, pedagoga.

Olga wie, że gdy zada klientowi pytanie „Z czym dziś do mnie przychodzisz? „– zaczyna się „magia” i życie jej  klienta, jak i  po części jej samej  już nie będzie takie samo. Pytanie to otwiera drzwi do nowej rzeczywistości, do nowego Ja. Zaczyna się proces lub podróż nad własną uważnością, empatią wobec siebie, bliźniego i świata. Olga uwielbia  patrzeć, uczestniczyć i współtworzyć nowe Ja.

Przez życie, Olga  stara się iść z uśmiechem na twarzy,  bo wierzy, że jeśli nic nie może zrobić, to może się uśmiechnąć do siebie i do kogoś. To nic nie kosztuje a dużo daje.

Prywatnie dążąca do spełnienia, kobieta, mama dwójki dzieci.

Olga w życiu i pracy kieruje się mottem   “Żyj tak jakbyś miała jutro umrzeć. Ucz się tak jakbyś miała żyć wiecznie”

SONY DSC