BIZNES/ZDROWIE I HARMONIA

Karin Lesiak

Od 2013 roku trenerka i nauczycielka jogi śmiechu. To, co początkowo było jej sposobem na wewnętrzną radość stało się misją. Certyfikat nauczycielski zrobiła u twórcy jogi śmiechu, doktora Madana Katarii. Wprowadza jogę śmiechu wszędzie, gdzie jest to potrzebne i gdzie są osoby zainteresowane metodą.

Zgodnie z podstawowym przesłaniem twórcy prowadzi Społeczny Klub Śmiechu w wersji online, do którego może dołączyć każdy, kto czuje potrzebę wspólnego śmiechu.

Wspiera z sukcesem swoich klientów w integracji zespołów pracowniczych autorską metodą „Uśmiech w pracy” ponieważ uważa, że wspólny śmiech i wspólna radość to jeden z kluczy do sukcesu firmy.

Występuje na wielu prestiżowych konferencjach m.in. TEDx, Live Life Now Śmiechojoga online, International Happiness at Work Summit czy IMI Event i wielu innych.

Prowadzi szkolenia, warsztaty i mini sesje jogi śmiechu dla firm oraz osób indywidualnych.

Karin współorganizowała spotkania networkingowe: Forum Przedsiębiorców na Targówku.

Jest przedsiębiorczynią od 2009 roku, kiedy to zaczęła prowadzić zajęcia naukowe Małe Mądrale dla dzieci.

Współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się osobami starszymi, chorymi onkologicznie osobami dorosłymi i dziećmi. Spotkania ze śmiechem prowadziła na oddziałach szpitalnych oraz hospicjach. Co jest, jak sama przyznaje, ogromnym wyzwaniem i jednocześnie daje ogromną satysfakcję.

Współautorka kursu i Dziennika Rozwoju "Wiem, czego chcę"

W warsztatach i sesjach jogi śmiechu wzięło około 100 000 osób, które dzięki nim zyskały uśmiech i więcej radości w życiu. Jej marzeniem jest dotrzeć z joga śmiechu do miliona Polek i Polaków, aby wszystkim żyło się radośniej.

Karin jest zwolenniczką pozytywnego myślenia, lubi pomagać i lubi poznawać ludzi. Potrafi sprawić, że życie innych ludzi staje się bardziej radosne.

Fotolife-3 - Copy (1080)