ZDROWIE I HARMONIA

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka, Mistrz Reiki i Kundalini Reiki, Konsultant Kronik Akaszy, Nauczyciel Prosperity, Trener Rozwoju Duchowego, Praktyk Theta Healing, Matrycy Energetycznej i Soul Body Fusion, autorka, blogerka i pisarka

Promotorka Świadomego Życia i Energoterapeutka.

Doświadczony trener rozwoju osobistego oraz duchowego, obecnie prowadzi szkolenia stacjonarne oraz online z modelowania rzeczywistości przy użyciu technik kwantowych, relaksacyjnych, koherencji serca oraz czytania Kroniki Akaszy, a także inicjuje w Reiki Usui i Kundalini Reiki.

Specjalizacja: wizualizacje prowadzone, medytacje relaksacyjne z wykorzystaniem koherencji serca, duszy i umysłu, warsztaty stacjonarne i online z prosperity oraz kwantowych technik transformacji rzeczywistości, energoterapia i odczyty z Kronik Akaszy

Jako coach transformacji, Grażyna jest między innymi certyfikowanym praktykiem Theta Healing, Soul Body Fusion, Matrycy Energetycznej, Prosperity i konsultantem Kroniki Akaszy.

Jej głównym celem jest inspirowanie i wspieranie ludzi w procesie świadomej transformacji. Uczy o praktycznej duchowości. Podpowiada, jak sięgać do nieograniczonego potencjału swojego serca, aby w łatwy sposób zmienić każdy obszar swojego życia i cieszyć się szczęściem, opuszczając strefę destrukcyjnych emocji lęku i ograniczeń.

Prywatnie Grażyna jest spełniająca swoje marzenia kobietą, pisarką kowbojskich romansów z nutą ezoteryki, szczęśliwa partnerką oraz dumną mamą.

Grażyna A. Adamska