ZDROWIE I HARMONIA

Beata Pawłusiewicz

Manager, Trener Mentalny, Podróżniczka, Agentka Nieruchomości. Uczy  online jak zarabiać na nieruchomościach i marce osobistej. Pomaga kobietom poprzez trening mentalny przejść transformację i osiągnąć sukces

Beata prowadzi  firmę z branży nieruchomości w Krakowie.  W Krakowie spędziła całe swoje dorosłe życie, ale niedawno postanowiła zamieszkać w Alpach we Włoszech  Zawodowo spełnia się robiąc to, co kocha.  Beata pomaga ludziom spełniać marzenia i wygrywać życie.

Jest absolwentką Bankowości i Finansów z wieloletnim doświadczeniem managerskim w międzynarodowych korporacjach takich jak: PricewaterhouseCoopers, IBM, Philip Morris International, Capgemini, Aon. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce zdobyła międzynarodowy dyplom ACCA. Poszerzyła też  swoją wiedzę o zarządzanie projektami, poparte dyplomem PRINCE2. Mówi biegle po angielsku, swobodnie posługuje się językiem niemieckim, a od ponad roku uczy się języka włoskiego.

Rozwój osobisty jest pasją Beaty,  dlatego też ma ambicję nauczyć się jeszcze wielu nowych rzeczy – między innymi marketingu internetowego.

W 2018 roku rozpoczęła działalność szkoleniową. Uczy jak samodzielnie zacząć wynajmować apartamenty wakacyjne i maksymalizować zyski z najmu przy zastosowaniu strategii najmu krótkoterminowego.

Kocha motywować ludzi. Inspiracja to jej drugie imię. Trening mentalny wdrażała w życie i ćwiczyła na swoich  najbliższych chociaż  nie wiedziała, że to co praktykuje jest treningiem mentalnym.

Beata wierzy, że każda kobieta ma w sobie siłę i chcę im to pokazać. Organizuje warsztaty z Trenerem Mentalnym pt "Mentalny Detox w Alpach", Prowadzi również indywidualne sesje treningu mentalnego dla kobiet.

Motto: Pomagam Ludziom Wygrywać Życie i Spełniać Marzenia.

_DSC3312 (Large)