BIZNES

Aneta Kaczmarek

Jestem certyfikowanym coach ICF, trener kariery, mentorem, certyfikowany trener FRIS, facylitator metodologii jobcrafting, właścicielem Pracowni Talentów, z wykształcenia prawnikiem. Ponadto jestem wykładowcą na podyplomowych studiach dla doradców zawodowych, Mentorem w Programie Mentoringowym dla Studentów Uniwersytetu SWPS, ekspertem Career EXPO, ekspertem „Pytania na śniadanie”, autorką programów on-line.

Od ponad 5 lat wspieram i motywuję osoby w obszarze rozwoju ich indywidualnych talentów i przedsiębiorczości. Swoim klientom towarzyszę w kreowaniu indywidualnych planów kariery, przeprowadzam ich przez proces odkrywania i rozwijania naturalnych predyspozycji

Sama budując swoją karierę od nowa po 40-tce wiem, jak ważne jest wsparcie, ile pracy kosztuje zmiana mentalna, zmiana nawyków i wyjście ze strefy komfortu. Dzisiaj daję sobie prawo do tego, aby korzystając ze swoich doświadczeń, tworzyć moim klientom przestrzeń i kompleksowe wsparcie w procesie świadomego zarządzania karierą. Poprzez proces coachingowy buduję z nimi więź, dając im wsparcie na każdym etapie zmiany zawodowej.

Moje motto życiowe: Rób to co kochasz, bo tylko możesz robić najlepiej.

oferta konsultacje 1