ZDROWIE I HARMONIA

Sandra Ratajczyk-Szwed

Hipnoterapeuta, trener mentalny , konsultant kryzysowy

„ Zmień swoje myśli a zmieni się Twoje życie„

Sandra doświadczyła w  swoim życiu silnych, nieprzyjemnych emocji. Zmagała się  z depresją, lękami, atakami paniki.  Był to czas zwątpienia , pustki , żalu. Dziś jest szczęśliwa, zdrową optymistką. Kiedy życie postawiło ją w trudnej sytuacji życiowej, postanowiła szukać rozwiązań….  Kiedyś ona szukała wsparcia, a dziś niesie pomoc innym. Poznaj Sandre i jej pasję. 

Z wykształcenia jest ekonomistką , Sandra  szybko zrozumiała ,że świat cyferek nie jest dla niej. Dzięki doświadczeniu wie , że można w  życiu wiele osiągnąć jeśli przepracuje się przeszłość, skupi się na teraźniejszości i świadomie  zacznie kreować przyszłość.  Wie , że sama praca z umysłem świadomym  nie zawsze jest wystarczająca dlatego pracuje również z umysłem podświadomym. 

Sandra jest przekonana, że jeśli zmienisz myśli, nawyki, przekonania to czeka Cię naprawdę spełnione życie. Jej ogromne doświadczenie emocjonalne przekuła w coś dobrego.  Dzięki doświadczeniom  dziś jest tutaj i może  pomóc tym , którzy tego najbardziej potrzebują . W pracy i w życiu kieruje się wartościami takimi jak  inspiracja, wolność, balans, spokój, empatia i człowiek. Misją Sandry jest pomóc budować twoją lepszą przyszłość w każdym obszarze życia .  Sandra jest przekonana, że zmiana w nas samych ma ogromną moc transformacji , która niesie ze sobą niesamowite  zmiany w Twojej rzeczywistości.

bio 1