ZDROWIE I HARMONIA

Izabela Oostvogels

Trener mentalny, z empatią i szacunkiem towarzyszy w drodze do lepszej jakości życia.

Kobieta, która z łatwością przystosowuje się do zmian, nowych warunków życia i bycia a tym samym otwarta i tolerancyjna na drugiego człowieka, jego odmienność i światopogląd.

Polka i Amerykanka w jednym, mieszkająca długo w Stanach Zjednoczonych a obecnie z córką i mężem na stałe w Niderlandach. Izabela jest trenerem  mentalnym, który od wielu lat poszukiwał swojej drogi, nieustannie udoskonalając siebie, korzystając z różnego rodzaju warsztatów tematycznych, szkoleń, kursów, wiedzy innych mentorów i literatury.

Jej dzieciństwo i wczesne lata młodości nie należały do łatwych ale to właśnie te trudne doświadczenia z przeszłości jak sama twierdzi ukształtowały ją na kobietę z jednej strony wrażliwą i empatyczną z drugiej zaś na kobietę silną i zdecydowaną.

Były przedsiębiorca, właściciel firmy transportowej i długoletni pracownik korporacji.

Izabela, to kobieta, której na co dzień przyświeca holistyczne podejście do życia: ciało, umysł i duch jako niepodzielna całość w sieci wzajemnych powiązań.

Pasjonatka zdrowego stylu życia, odkrywania piękna i tajników umysłu, rozwoju osobistego I duchowego.

Miłośniczka aktywnego stylu życia (bieganie, rower, taniec), języków obcych, kulinariów z dalekich zakątków świata, przyrody i kwiatów.

Motto, które przyświeca jej w pracy z człowiekiem to: “ Pamiętaj, jesteś silniejsza/y niż myślisz.

Dasz radę! Wierzę w Ciebie, zawsze! Jeśli tylko chcesz, możesz zmienić swoje życie, ja zmieniłam swoje i Tobie też tego z serca życzę”

2021_11_20_22_00_16