BIZNES/ZDROWIE I HARMONIA

Dariusz Skrzydłowski

W wieku 21 lat zrodziło się w nim marzenie, by zostać mówcą motywacyjnym.

W czasie, gdy jego rówieśnicy dobrze się bawili, on stawiał pierwsze kroki jako szkoleniowiec w MLM.  Jego początkowych sukcesów nie powstrzymała wiadomość o guzie złośliwym. 

Jako piłkarz miał zakodowaną walkę o zwycięstwo, a jego trener pokazał mu, jak wielką moc mają rozwój, pozytywne słowo i nastawienie. To moc słów i wpływ powiedzenia:                        

z kim przystajesz, takim się stajesz”, pomogły mu podnieść się po dotkliwej stracie finansowej. 

Dzięki obranej drodze i rozwojowi osobistemu poznał wartościową i piękną żonę, odbył wspaniałe podróże, doprowadził do wzrostu firmy. Życie podarowało mu wyjątkowy dar – mądrego i przedsiębiorczego syna. Rok później dowiedział się od lekarzy, że ma Stwardnienie Rozsiane. Zareagował z uśmiechem, mówiąc – Cieszę się, że to nie jest nic gorszego.  

Usłyszana diagnoza dała mu motywację do szybszego rozwoju firmy oraz poszukiwania przyczyn powstawania tej chwilowej niedogodności. W poszukiwaniu odpowiedzi pomagali mu już dwaj synowie, pokazując, że w miłości i radości tkwi sekret zdrowia i wolności. Trzy lata później wykryto u niego kolejne trzy guzy. Informację o tym przyjął, spełniając jedno ze swoich marzeń – jeździe na nartach w Austriackich Alpach i udowadniając tym samym, że niemożliwe nie istnieje. 

Mimo wielu przeciwności podąża za swoją pasją, bycia inspirującym mówcą motywacyjnym. Tytuł wystąpienia: Nie ważne co ci się przydarza, ale jak na to reagujesz

IMG_4715 NEW